Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi így reagál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi így reagál amikor szakítani akarok az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt mondtam hogy már nem szeretem mert kiábrándultam meg rossz volt a kapcsolatunk és ezért szakítani szeretnék. Ilyeneket mondott de ne mondjam már ezt,meg nem is igaz mert látja rajtam hogy nem így van .(Valóban nem teljesen közömbös még de meg szeretném mindenképp lépni ezt a lépést mert különben még rosszabbul járok).Utána vitáztunk egy kicsit mert ragaszkodtam a szakításhoz ő meg mondogatta hogy nagyon szeret meg kérlelt hogy ne szakítsunk. Azóta mivel ez pár napja történt szinte neten,telón keresztül a se.ggembe van. Nem mutatok lekoptató jeleket mert ha szeretne nem szeretném kínozni holnap akarok véglegesen szakítani. A kérdés itt az hogy én akárhogy szeretnék valakit ha azt mondaná nem szeret meg kiábrándult meg rossz volt a kapcsolatunk(ez bővebben ki volt fejtve) nem akarnék vele maradni. Én most nem tudom eldönteni hogy szeret-e és azért csinálja ezt vagy birtokol.Azért lenne ez fontos mert ha megbocsátanék nem tudom hogy pofára esésre mekkora az esélyem.
2015. jún. 25. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire akarna pofára ejteni, szerintem nem ez áll mögötte, de nem tudjuk pontosan a szakítás okát, így nehéz következtetni. Egy sima meguntalak szleng az nem sok.
2015. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem meguntam hanem egyszerűen rosszul éreztem magam vele. Én ezt az alakot megszerettem februárban. Két hónapig épített lefele ő szavával élve hogy ne legyen egy papucs fa.sz.Nem olyan nagy dolgokkal az igaz csak a rossz érzéseim amik abból fakadtak hogy azt láttam nem nyűgöztem le eléggé és nem vesz eléggé komolyan, nem tekint egyenrangú félnek kb na meg ha nem jöttem be neki nem is szerethet csak birtokol.Ezt nyíltan neki nem mondtam csak éreztettem bizonyos reakcióit hogy mi miért nem tetszett. Ő ezeket elég durván reagálta le csak azért se akart engedni.Sok vitánk volt telefonba főként mert távkapcsolat élőbe jól elvoltunk bár a macerálása nem tetszett.Sok gond volt nem illünk össze. De most ő hirtelen 5 hónap után jobban meg akar ismerni. Szerintem meg már felesleges.
2015. jún. 26. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, mivel még nem mondtad ki véglegesen a szakítást, hogy van visszaút és menthető a dolog, ő pedig próbálja is menteni, mert szeret vagy legalábbis ragaszkodik hozzád. A megoldás az, hogy ne hülyítsd, hanem ha eldöntötted, hogy neked ő nem kell tovább, akkor mondd is meg neki egyenesen.
2015. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ragaszkodott mikor vélhetően nem szeretett még... mert márciusban áprilisban a nyakam teszem erre kb. Inkább magányos nem akar lenni,meg fél h jobbat nem talál. Én se szakítanék ha nem gondolnám hogy megszivat.
2015. jún. 26. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Részedről az irányába a bizalommal komoly gondok vannak.

Mivel ez az egyik legfontosabb alapja egy jó párkapcsolatnak, teljesen felesleges húzni a dolgot.

Mond ki a végső szót és szakíts vele.

2015. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!