Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az mostanában, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az mostanában, hogy egyszer úgy érzem akarok a barátomért küzdeni, kimutatni az érzéseimet, máskor meg rámjön és úgy érzem talán nem kéne küzdeni?

Figyelt kérdés
Vannak mostanság problémák és úgy érzem szeretem de néha ez van... és bosszantó

2015. márc. 21. 14:26
 1/3 gublug ***** válasza:

Szia. Velünk (már szakítottunk) hasonló volt a helyzet.

Nálam gyorsan kialudt a kezdeti láng, ő pedig bizonyos dolgok miatt ragaszkodott hozzám. Pontosan máig sem tudom miért. De a lényeg, hogy ő tartotta össze 3 évig a kapcsolatot, még nem olyannyira hideg lettem, hogy ő szakított.


Tehát időről időre elértük a hullámvölgy alját és ő is ezt érezte amit Te, hogy 'nem éri meg'. Máskor pedig szerette volna igenis összetartani.


Küzdeni sosem kell. Csak a JELEN létezik. Jelen pillanatban tedd meg amit a legjobbnak tartasz, hogy a jövőben ne kelljen a múlton rágódnod.

A lényeg, hogy légy etikus, kedves, türelmes, őszinte: azaz erényes.


Ha szakítani szeretnél tedd meg: de szépen.

Ha a problémákról beszélni, akkor türelmesen több szemszögből bemutatva beszélj vele.

Küzdeni sosem kell. A jelenben kell megtenni az adott pillanatban a legjobbat amit csak tehetsz.


Az én személyes véleményem hogy ha nem megy, akkor nem megy. Van akinek megvan az energiája, hogy változtasson a kapcsolatban a dolgokon, valaki meg csak szakítani/menekülni tud.


Ha hosszú időn át úgy érzed, nem klappol és a mélyére ástál és azt is tudod miért nem... akkor lépjél valamit.

2015. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áh értelek tehát ő egyre csak elhidegült mire kimondta.. :/ hát sajnálom ..:/ , nem tudom tényleg miért néha úgy vagyok h mindent megtennék érte de néhány óráig ritkán van h magam sem tudom miért de azt érzem h nem igazán érdekel amit ír. mondjuk lehet amiatt mert mostanság voltak gondok félreértettük egymást és még nem beszéltük meg . remélem ez a baj , mert úgy érzem szeretem
2015. márc. 21. 15:13
 3/3 gublug ***** válasza:

A tisztázás fontos dolog.

Problémák mindig lesznek.

Törekedni kell a nyílt és őszinte élőszavas kommunikációra és - szerintem - nem a monitor mögül kell megoldani.

2015. márc. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!