Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS! Szerintetek van még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek van még így értelme folytatnom ezzel a nővel?

Figyelt kérdés
21 éves, nagyon szeretem ,de távol lakik tőlem. Interneten szoktunk beszélni. Mikor megismertem még munkanélküli volt, pár hete talált munkát. Munkanélküliként rengeteget keresett, írt, telefonon hívott és én szintúgy. Úgy volt, hogy a városomba költözik, de nehéz albérletet találni és kezd lemondani róla, ezért már irántam sem érdeklődik. Napok óta csak én keresem, annyit nem képes megkérdezni hogy vagyok vagy valami...Mikor előhozom ezt neki mindig azt mondja, hogy nincs semmi csak sokat kell dolgoznia. Látom mikor lép fel internetre, de már az üzeneteimet sem olvassa el, nemhogy nem válaszol. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Lehet nem is jelentettem neki semmit csak azért állt velem szóba, mert a segítségemmel tudott volna költözni? Csak erre kellenék neki? Mert én kezdem így érezni. Mondjam meg neki, hogy ennyi volt, vége?
2015. jún. 27. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem foglalkoznék vele.Mikor carban volt,jó voltál arra hogy valaki foglalkozzon vele,most már nem akar semmit.
2015. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
Szerintem szimplán talált valakit a melóhelyén.
2015. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy talált valakit vagy csak unaloműzésre voltál jó neki, szerintem hagyd.

Írd meg neki, hogy ezt értelmetlen így folytatni, jó volt amíg tartott, de így lesz a legtisztább.

2015. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem talált senkit a munkahelyén. Más van vele, de szerintem pár nap és, ha nem változik semmi, akkor vége.
2015. jún. 27. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Ráért..

most meg nem.

ezek szerint olyan sokat nem jelentesz neki

2015. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mégis, mert megint beszélünk sokat...
2015. jún. 27. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Kicsit meredek lesz, és ezért ne pontozz le, de szimplán kihasznált. Jó volt neki valaki, lelki szemetesnek. Tudom milyen meló nélkül, és milyen ha valaki meghallgat, leköt, addig sem agyalok a melón. Most hogy lett neki, nem kellesz, mert már nincs szüksége szemetesre. Pláne hogy messze lakik, és hogy kihasznál NEM FOG beletenni többet a dolgokba hidd el. Te vagy most az, aki sokat tesz bele és nem fogod visszakapni.


Figyelj, simán mond meg neki, légy férfi, tudom hogy nehéznek hangzik. De az erkölcsi fölény nálad lesz és sokkal jobban fogsz aludni, mint ő.


Normális srácnak tűnsz, jobbat is érdemelsz és nem azt hogy kihasználjanak.

25/f

2015. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére érez irántam ő is. Megállapodtunk, ha sikerül legyőzni a távolságot, akkor együtt maradunk, egyébként nem. Nem csal lelki szemetesnek használ pedig már én is kezdtem ezt gondolni.
2015. júl. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!