Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme folytatnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatnom a párkeresést?

Figyelt kérdés

21 évesen feleségül vettem egy lányt, akit mindennél jobban szerettem, de ő megcsalt. Később megint eljutottam odáig, hogy megkértem egy nő kezét, ő megvádolt azzal, hogy megloptam a szüleit. Miután kiderült az igazság újra megpróbáltuk, de én a megaláztatások után már nem tudtam vele maradni. Ők azóta boldog párkapcsolatban élnek. Nemrég ismét szerelmes lettem, már megint tervezgettem a jövőt, de róla tegnap kiderült, hogy a találkozásunk előtt nem sokkal még prostituált volt.

Létezik olyan, hogy valaki túl szerencsétlen a komoly kapcsolatokhoz?


2013. ápr. 13. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha ez nem kamu kérdés,akkor te egy szerencsétlen ember vagy!!
2013. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne add fel szerintem,de te tényleg szopóágon vagy .

Viszont ha bejön az egyensúly,akkor most valami nagyon jónak kéne veled történnie.

2013. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez már csak jobb lehet! Ne add fel! :)
2013. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Dehogy add fel!

De minek kell mindig feleségül venni? Inkább éljetek egy sima párkapcsolatban,boldogan.

Más sem szerencsés, hidd el, van aki sokadjára találja meg azt a bizonyos embert.

Ne add fel! :)

2013. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elnezest, hogy ilyen mellekszalat nyitok, de hogy derult ki rola hogy prosti volt?
2013. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rossz csajokat választasz... véletlenül nem valami szórakozóhelyen ismerkedsz? Ott csak ilyen ribancok vannak.
2013. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A boltban megkérdezte tőle valaki, hogy még mindig elérhet-e ugyanott, mert az előző alkalom valami hihetelen volt.

Ebből talán lehet következtetni arra, hogy most milyen a hangulatom.

2013. ápr. 13. 10:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs. De ennyi pofára esésből nem tanultál. rosszabb vagy mint egy gyerek. ha az 1x megégeti magát többször biztos nem nyúl a forró piszkavashoz.
2013. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2013. ápr. 13. 10:49
 10/14 anonim válasza:
Arra nem is gondoltál, hogy az utolsó lánynak elege lett abból, amit csinált, szeretett volna új életet kezdeni, boldog lenni, te pedig most minden önbizalmat elvettél tőle? Meg sem érdemled a boldogságot.
2013. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!