Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért haragszik rám az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik rám az exem?

Figyelt kérdés

Nem váltunk el könnyen egymástól, de ő szakított, ennek egy éve. Ő rögtön ismerkedni, kalandozni kezdett és magam alá zuhantam. Tartottunk pár hónap szünetet utána barátként újra kezdtük. Szerintem működött is a dolog. De ez alatt az idő alatt ő már kétszer vérig sértődött rám. Szerinte én rosszat gondolok róla és, hogy ha ez így van, akkor nem is kell neki ilyen barát. Mellesleg ő az, aki folyton az új kalandjairól akar mesélni. Megkérdeztem, hogy mikor mondtam én róla rosszat, akkor azt válaszolta, hogy nem mondtam, de gondoltam. És bár tényleg néha megemlítettem, hogy nem kellene akár heti többször mindig újakkal randizni, de szerinte ez csesztetés. Ilyenkor mindig nekem kellett kezdeményeznem a békülést, de most nem keresem hetek óta. Hallottam, hogy mondja másoknak, hogy mióta nem kerestem, ebből látszik, hogy mennyire vagyok jó barát.


Hogy lehetne ezt a helyzetet kezelni?


Én 24 N, ő 26 F.


Köszi a válaszokat!


2015. júl. 5. 12:27
 1/8 Interferencia ***** válasza:
84%
Szerintem építsd le.
2015. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az EXED! A volt pasid magasról le kéne sz**ärnod.
2015. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,mennyire fájó és zavaró mindez számodra,a volt pasid meg elég önző.Pont ezért nem kéne barátkoznod vele,mert csak folyamatosan fájdalmat okoz.Tudom,én is ezt érzem,éreztem.Nem jó szakítás után erőltetni a barátságot.
2015. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt, szerintem nem olyan körülmények között váltatok el, ami alkalmas egy barátsághoz, legalábbis elég rövid idő után kezdtétek újra "barát" szinten


másrészt ez egy tipikus férfi viselkedés, nekem nem kell a csaj, kidobom, de ezek után a nő azért mindenben továbbra is engem tekintsen alfahímnek, lehetőség szerint mással ne találkozzon, de én persze azt csinálok, amit akarok, mert szakítottunk. tudod, hány kollégám/haverom csinálja ugyanezt? kidobják a csajt, de el nem engedik, hisztiznek ha a csaj nem keresi őket, de közben nem kell a nő, másokkal vannak. sosem értettem meg, de attól még sokan csinálják ezt.


keress egy másik srácot, és vagy 2 évig ne is nézz az exed felé, ha utána is kelletek egymásnak mint barátok, akkor hajrá, de szerintem nem így lesz.

2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő az exed.


Tudnotok kéne elszakadni egymástól.

2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én alapvetően annak a híve vagyok, hogy nem feltétlenül kell kiradírozni egy kapcsolatot, és szinte az összes exemmel jóban vagyok (vagy lennék, ha összefutnánk valahol), de erre nem mindenki alkalmas. Ebben az esetben be kell látnod, hogy ő nem akar barátkozni. Valószínűleg csak sajnálatból ment bele, hogy "legyetek barátok", de nem gondolta komolyan, és szeretné, ha magadtól lekopnál.
2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Lehet igazad van, hogy nem akar barátkozni. De amikor jóban vagyunk gyakran napi szinten keres. Amikor meg nem vagyunk jóban, a közös barátoktól érdeklődik. De ettől függetlenül lehet tényleg abba kell hagyni.

2015. júl. 5. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg biztos jobban járnál,ha elszakadnál tőle minden értelemben.Láthatóan ez a szakítás csak téged viselt meg igazán,ő tök könnyen továbblépett.Nem kéne erőltetni ezt a barátkozás dolgot szerintem.
2015. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!