Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy az exem meghallgasson a szakítás után?

Figyelt kérdés
Nem olvasta el az üzenetemet, nem hajlandó végig hallgatni. És itt most nem zaklatásról van szó.. mert csak egyszer hívtam fel és csak egy üzenetet írtam neki.. Annyira kikívánkozik belőlem sok minden, annyi mindent eltűrtem neki és nem tettem szóvá, olyan sok mindent elnéztem neki és most azt szeretném, hogy végig hallgasson. Nekem ez kell, hogy letudjam zárni a dolgot. Találkozni fogok vele, mert visszaadja a cuccaimat. Már azon is gondolkoztam, hogy felmászok a kocsijára és addig le nem mászok, amíg végig nem hallgat.. :D Tippek? :/
2015. jún. 4. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
lépj tovább..
2015. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor találkoztok, mondd meg neki, hogy úgy érzed, ennyit érdemelsz, hogy meghallgasson, mert te is le akarod zárni, és így könnyebben megy.
2015. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jobb ha ezt elfelejted semmi értelme.
2015. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az már valahol beteges lenne, ne akarj te semmit tőle, dobd oda neki a cuccait azt csókolom.

Ugysem érsz már vele semmit, magasról le fogja sz**arni hogy mit mondasz vagy gondolsz.

2015. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"annyi mindent eltűrtem neki és nem tettem szóvá, olyan sok mindent elnéztem nek"


Ez a te saját nyomorod, egyéni szociális problémád, mi köze ehhez az exnek? Ő már tojik a fejedre, éli világát, boldogan csajozik / pasizik. Hagyd békén, oldd meg az életedet, ahogy akarod.

2015. jún. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és tudom,neked ez mennyire szar,de nem érdemes ebbe energiát fektetni.Leszarja,te mit gondolsz és mit érzel.Nem véletlenül nem vagytok együtt.Hiszen eddig is csak sérelmeket kaptál tőle.Ezek után inkább megköszönheted a sorsnak,hogy megszabadít egy olyan embertől,aki nem is hozzád való.Nem jó ötlet a múltban leragadni,mert megbetegít,sajnos tudom.
2015. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem a kérdésre válaszoltok, nem azt kérdezte, hogy jó ötlet-e...vannak olyan emberek (nagyon sokan), akiknek ki kell beszélniük magukból a sérelmeket. Én is ezt szoktam tenni, nem akarok belebetegedni abba, hogy elfojtom..
2015. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Így áll bosszút rajtad azért, mert szakítottál, vagy ha ő szakított, akkor ezzel akar még jobban megnyomorítani. Azért nem hallgat meg, mert tudja, hogy az neked jó, neki pedig rossz lenne. Nagyon dühítő és undorító, de mindent el fog követni, hogy ne kelljen szembesülni azzal, hogy ő "rossz". Hagyd a fenébe. Tudja ő nagyon jól, hogy mi a helyzet, különben nem félne az igazságtól. Beismerni nyíltan soha nem fogja. Mondd el olyanoknak, akiket érdekel, az is megnyugtató tud lenni. Vagy plakátold ki a kocsijára..
2015. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Pszichológus. Beszéldd ki itt magad. kidobtam a nőmet mert elegem volt belőle, azóta rendszeresen sms, telefonhívások. Ez zaklatás. Nem veszem fel, felhív más telefonjáról. Egy nőnek jár a ház, az asszonytartás, és ő tehet panaszt zaklatásért. Egy férfi nem tudna a tükörbe nézni, ha egy nőt beperelné tartásdíjért vagy zaklatásért. Ilyet csak babérkoszorús golddigerek tesznek.
2015. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mond el inkább nekem, vagy bárki másnak....

Az én barátnőm exe már 300 sms-nél jár négy hónap alatt..

2015. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!