Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy fél éve dobott az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fél éve dobott az exem, biztos, hogy nem fog mêg csak keresni sem, tényleg megpusztulok, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de ultragáz, hogy csak rá tudok gondolni, mindenről ő jut az eszembe. Tudom, haverok közé kéne mennem, meg lefoglalni magam valamivel, de nem megy!

#abszolút remènytelen szerelem #szakítási depresszió
2015. jún. 12. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy jó szex csodákra képes, ha mást nem, akkor m3 mellett.
2015. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. De ez csak akkor játszik, ha férfi a kérdező.


Idővel csökkenni fog. Határozd el, hogy X ideig nem gondolsz rá, vagy ha mégis, akkor elhessegeted a gondolatot!

2015. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor gyógydugás kell
2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De itt lakik a 2 km-es körzetemben, nemcsak hogy ugyanabban a kerületben, de uabban a lakóövezetben is.

Ja, és szex. Minden ilyen gondolat só a lassan gyógyuló sebbe.

2015. jún. 12. 22:36
 5/9 A kérdező kommentje:

Ès a gyógydugás segít? Eddig nem nagyon.

Ja, és nyilván mindenki moralizálni fog, de házas is vagyok, nem tehetem meg, h bezárkózom és Lana del Rey-t hallgassak.

2015. jún. 12. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha házas vagy, akkor a férjeddel/feleségeddel keresd a közös hangot, szervezettek közös programokat, stb.

Miközben házas voltál, úgy volt egyed? Vagy még előtte? Vagy hogyan volt ez?

2015. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*exed


(csak kicsit meleg van...)

2015. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A házasságom alatt törtènt a viszony. Megpróbálom megreformálni a házasságomat. De úgy érzem, ez a nő volt életem szerelme, és ezt sosem fogom kiheverni.
2015. jún. 14. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor állj a sarkadra, és gondolkozz el az életedről.

1. gondold végig mit akarsz attól a nőtől, akit anno feleségül vettél, és szerettél, majd halványuló szerelmed gyümölcseként beújítottál egy hölggyel és beleszerettél. Mit akarsz a feleségedtől? Jó-e titokban abban reménykedni, hogy újra beleszeretsz, és friss újraházasokként nyaraltok egyet a balcsin??


2. Ha életed szerelme volt az a lány, és tudod hogy ő nem keres, szerintem nem gáz egy picit fejet hajtani, és keresned neked. Nem feltétlen új kapcsolat céljából, de a dolgaid tisztázása végett.


3. Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat. Mert ha az elsőt szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba.


4. Élj úgy hogy neked jó legyen, mert úgy élni úgysem tudsz hogy mindenkinek jó legyen.

2015. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!