Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem életem szerelmét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem életem szerelmét, mert egy gyáva alak vagyok, nem akarok tovább élni így. Tehetnék még bármit?

Figyelt kérdés
8 évig voltunk együtt a párommal, nagy szeretetben, de fiatalok voltunk, sok mindent elrontottunk. Szembesülnünk kellett azzal, hogy a világ nem épp olyan, mint az illúzióinkban, a körülmények végül megmérgezték a kapcsolatot, mi pedig voltunk olyan buták, hogy hagytuk. Talált valakit, elköltözött. Nagyon fájt, próbáltam rendbe hozni a dolgokat, hajthatatlan volt. Egy idő után nekem is lett kapcsolatom, egy nagyon jó barátom, akit nagyon szerettem, de sem akkor, sem később nem szerelemmel. A régi párom rájött, hogy mi együtt voltunk boldogok, de annyira megbántott korábban, hogy nem mertem újrakezdeni, pedig tudtam akkor is, hogy ő életem egyetlen igazi szerelme. 4 évig neki is, nekem is volt egy kapcsolatom, sokszor akartunk újrakezdeni, de amint egyikünk tett egy komolyabb lépést efelé, a másik megriadt. Miközben a mai napig tudjuk, hogy olyan kötelék van köztünk, amit nem tudunk elszakítani. Próbáltuk sokszor, hogy nem találkozunk, nem tartjuk a kapcsolatos, maga volt a pokol, és napról napra csak nehezebb lett. Nem tudunk szeretni mást úgy, mint a másikat, viszont neki most becsúszott a baba, és elég kötelességtudó ahhoz, hogy el is veszi a lányt. Bár hazugság az egész kapcsolat így. Beleőrülök, hogy elveszítem, és bármilyen szörnyen hangzik, azt mondta, ő sem szeretné igazán a gyereket, de nem tud mit csinálni. Nem mondom, hogy nem szereti a lányt, de ő is tudja, hogy nem kettejüknek kellene az oltár elé állni. Mindketten sejtjük, hogy tönkretesszük az életünket, és nem is csak a magunkét. Mit lehet tenni? Én így, nélküle, nem akarok tovább élni. Lehet, hogy egyszerűbb lenne neki is, ha meghalnék. 32 éves vagyok, 13 éve ő minden boldogságom, akárhogy alakult is közben az élet. A pszichiátert már megjártam, nem segített, nem tudom, mit tehetnék. Nem akarok élni, minden másodperc hosszú és fájdalmas.
2015. júl. 5. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy másik pszichiátert mert ez így nem, normális.

Ha nem sikerül akkor van a Nyírő Gyula kórház oda befekhetsz.

2015. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
Pszichiáter!=pszichológus.
2015. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami hasonlót csináltam én is. Ha tényleg nem szereti nagyon a másikat, akkor ne vegye feleségül, akkor se ha gyerek van, mert tényleg tönkreteszi a másik nőt, magát, téged, a gyerekét. Aztán majd 10 év múlva veri a fejét a falba.
2015. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hasonló alatt azt érted, hogy gyávaságból elveszítetted, akit szeretsz, vagy hogy házasság lett valakivel, akit nem annyira?
2015. júl. 7. 15:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Házasság akivel jól elvagyok, miközben volt egy lélekben lezáratlan kapcsolatom.
2015. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondok én valamit. Nem véletlen, hogy egyszer sem lett semmi az újrakezdésből! Nem igaz?

8 évig együtt voltatok, ezt nem lehet nyomtalanul kitörölni, és nem is kell. Meg kell őrizni szép emlékként, ÉS elfogadni, hogy az már a múlt, és nem a múltban megrekedni! Csak így van esélyetek továbblépni és normális kapcsolatot kialakítani mással.

Nem vagytok együtt, de nem is engedtétek el egymást teljesen. Kinek jó ez a "köztes állapot"? Vagy legyetek együtt rendesen, vagy pedig zárjátok le az egészet. Ami persze nagyon fájdalmas, de túl lehet élni. Még mindig jobb, mint ez a "se veled, se nélküled".

2015. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na, mi történt ?
2016. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a nők tudnak nyomtalanul is lenni , hiába volt 6-7 éves kapcsolatom..
2018. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Végül megtudhatom mi lett a történetek vége?
2021. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!