Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni a hasamból...

Le akarok fogyni a hasamból és a combomról (Többi lent) (?! )

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 58 kg 150 cm. Max 8 kg-t akarok lefogyni, de megelégszem akár 4-5 kg-val is. Leginkább a combomon van háj utána a hasamon. Bár ez egyértelmű. Tudnátok hasi/combi gyakorlatokat mondani? Ugrálókötelezni már nem szeretnék mert nagyon izmos a vádlim tőle és az elég csúnya. Üdítőt nem iszom lassan 5hónapja.. szóval ha valaki írná, hogy ne igyak akkor azt megtudom állni! Édességet szeretem, de ha eszek is 2-3 db puszedlit (kicsit) és annyi. Kenyeret ritkán eszek.. Viszont a krumplit nem tudom elhanyagolni. Azon kívül persze tudom..ezt is elkéne.De jobban mit hanyagoljak el?

2014. okt. 28. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
azt ugye tudod, hogy ha hasi meg combi gyakorlatok csinálsz attól nem fog vékonyodni a combod meg a hasad
2014. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én 23 éves vagyok, 150 centi, 49 kg. A "szokásos" női problémával küzdöttem én is (súlyfelesleg a hason, súlyfelesleg + narancsbőr a combokon). Nem voltam soha kövér, de azért a némi súlyfelesleg és a narancsbőr eléggé meglátszott. Tavasszal elkezdtem futni, heti egyszer-háromszor járok le futni, alkalmanként 30-60 percet, de volt olyan, h két hétig meg sem mozdultam, mert lebetegedtem. Ettől függetlenül mondhatjuk, h tavasz óta rendszeresen járok futni, és csodát tett! Fogyni nem fogytam sokat, tulajdonképpen kettő kilót sikerült fogynom, de nagyon nem is volt/nincs is miből fogynom, mert mint írtam nem voltam soha kövér, illetve én nem változtattam semmit a táplálkozásomon, ugyanúgy eszem mindent (cukrot, zsíros ételeket) mint előtte, mindössze annyit változtattam, h vitamint szedek és sok vizet iszom. A kevés fogyás ellenére a combjaimról teljesen eltűnt a felesleg, és a narancsbőr is, kifejezetten csinos lett a fenekem, a hasi tájékon is jobb lett a helyzet. Én mindenképpen a futást javaslom helyes táplálkozással kiegészítve, tényleg csodát tesz! Iszonyú nehéz volt elkezdeni futni, de hidd el nagyon megéri.

Csupán a táplálkozás megváltoztatásával nem lehet hatékonyan fogyni, mozogni is kell, szükség van kardió (zsírégető/fogyasztó) és feszesítő/erősítő gyakorlatokra is.

2014. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyébként én a helyes táplálkozásra annyit mondanék, h nyilván vannak problémás ételek, mindenképpen érdemes hanyagolni a cukrot, zsíros ételeket, sót, de szerintem a legfontosabb a mértékletesség és a kiegyensúlyozott táplálkozás. Szerintem mindent lehet enni, csak a mérték az, ami igazán számít. Lehet enni chipset is, de nem mindennap, és csak keveset, lehet inni cukros üdítőt is, de csak ritkán és keveset. Hidd el, mikor elkezdesz fogyni, szépen kezd látszani az eredmény, egyszer csak másként fogsz az ételekre tekinteni, már nem is fogod kívánni egyáltalán a problémás kajákat.
2014. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a krumpli helyett édesburgonya vagy csicsóka (ezt még én sem próbáltam, de hétvégén kiakarom próbálni úgy megsütöm mint a sültkrumplit~> sokkal egészségesebb mint a krumpli csak az édes íze miatt máshogy kell fűszerezni
2014. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.:)) Akkor futni fogok és mértékkel enni!:D

Első: Akkor mitől fog vékonyodni? Attól ha ülök egyhelyben?._. Ha gyakorlatokat csinálok (szerintem) csak lemegy valami kis felesleg..

2014. okt. 28. 15:26
 6/7 anonim válasza:
Nem az első vagyok, de válaszolok helyette :) A sima, erősítő gyakorlatok nem fogyasztanak, azok az izmokat erősítik, növelik. Ahhoz, h a szír eltűnjön, egész testet átmozgató kardióedzésre van szükség, ilyen az említett futás (ami egyébként erősít is, az izmosít is). A kardió mellé pedig lehet/érdemes külön erősítő gyakorlatokat is végezni, h pl.a a fenék szép feszes, kerek legyen.
2014. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm szépen a válaszod!:)
2014. nov. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!