Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség amiatt szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség amiatt szakítani, hogy a barátom rengetegszer rákeres egy lányra FB-on és megnézi a képeit?

Figyelt kérdés

Már írtam ki kérdést a dologgal kapcsolatban. Azóta sem tudom megemészteni, hogy kb 10 napig naponta 2x végignézegette a csaj képeit. Tudtommal nem is ismerik egymást, de ez nem biztos. Azóta nagyon sok a dolga, és szerintem már nem foglalkozik vele.

Nem tudom, mit csináljak. Jó lenne rákérdezni, mert rosszul leszek, ha rá gondolok, viszont ha felhozom a témát, biztosan szakítás lesz belőle.

Ti tolerálnátok?


2012. febr. 12. 22:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy bízol a barátodban?
2012. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 lila nyuszi ***** válasza:
34%
Ha egy kérdés miatt szakítás lesz akkor jobb is, hogy vége. Nem olyan nehéz, pl. "szívem, ki ez a lány, hogy ilyen kíváncsi vagy rá?".
2012. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tolerálnám, és egyébként az sem érdekelne, hogy mit csinál a saját facebookján.

Az eszedbe sem jut, hogy talán egy régi ismerősét vélte benne felfedezni? Vagy hogy talán egy rokonára emlékezteti?

2012. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ezek után nehezen (de látszik, hogy eddig sem voltam könnyű eset). Csak pont az a kérdés, hogy az én hülyeségem-e ez, vagy érthető, hogy elveszítettem a bizalmam?
2012. febr. 12. 22:43
 5/36 A kérdező kommentje:

De, eszembe jut, de úgy érzem, nagyon naiv lennék, ha elhinném magamnak, hogy egy rokonára emlékezteti. Főleg, mivel eléggé az esete a csaj.

Rákérdezni meg azért nem olyan egyszerű, mert nem kellene tudnom, hogy nézegeti...:(

2012. febr. 12. 22:44
 6/36 anonim ***** válasza:
47%

De egyáltalán miért nyomozol utána?

Meg miért baj, hogy megnéz valakit? Most ezen az alapon akár egész nap csukott szemmel mászkálhatna.


Ne haragudj, de nem vagy komplett, ha te egy egyszerű nézegetésen kiakadsz.

2012. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 lila nyuszi ***** válasza:
Akkor mond, hogy véletlen találtál rá. :D
2012. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
22%

Ezekszerint te nézed őt mikor ő facebook-ozik.Hát te se vagy normális.

Szerintem összeilletek!

2012. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Egyszerű nézegetés, ha naponta min. 2x rákeres? Reggel az egyik első dolga?

Sajnos véletlenül nehezen tudnék rátalálni.

De úgy látszik, tényleg én reagálom túl. Mégis úgy érzem, hogy ez valamilyen szinten megcsalás.

2012. febr. 12. 22:49
 10/36 anonim ***** válasza:
7%

Nagyon sajnálom a párodat.

Ez egyszerűen elviselhetetlen viselkedés. Velem ezt egyetlen egyszer játszaná el a párom, az biztos, hogy repülne, mint a győzelmi zászló.

2012. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!