Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vissza jöhet még? 26/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jöhet még? 26/F

Figyelt kérdés
Lassan 3hónapja szakított velem, de abból 3hete élünk külön. Én az első hetemet kint töltöttem németországba. De mióta itthon vagyok azóta beszélgetünk chet-en minden nap, sőt majdnem minden másnap fent vagyok náluk 2-3óra hosszát és beszélgetünk. Még ebben a helyzetben is jó a kapcsolatunk, de ő az újrakezdésről hallani nem akar. Meg hallgatni meg hallgat. Nem tudom, hogy mitévő legyek. Engedjem-e vagy harcoljak érte. Ő azt mondja, hogy a múltban ért sérelmek véget, már nem akar úgy velem lenni, de mind "haver" szeretné tartani a kapcsolatot, csak nekem az meg nem fér bele, mert én még most is szerelmes vagyok bele 6év után is. Most 1 olyan nagy lehetőségem adódott, hogy a régi álmunkat tudnám neki biztosítani, de még így sem kér belőlem... :(
2015. júl. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nem fog visszamenni.
2015. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne érezze hogy rajongsz érte.
2015. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most derült ki, hogy ő már "kerek 2 hete" ismerkedik 1 sráccal. És hogy ő már nagyon kedveli és boldog 1 virtuális kapcsolatban. Én részemről ennyi volt. nagy pacsi nekik!
2015. júl. 9. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!