Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm és én szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én szakítottunk azzal az indokal hogy ő még nem érzi magát késznek akkor vissza jöhet hozzám majd?

Figyelt kérdés
2 hette szakítottunk majdnem fél évet jártunk,én 19 ő 18 és kezdek kicsit beleörülni,nem bírom nélküle,szoktunk beszélgetni barátok vagyunk attól,de nem bírom,más lánnyal nem tudnék járni úgy érzem azzal megcsalnám,kezdek energia ital függő lenni.Pszichólogushoz nem akarok menni.
2015. jún. 2. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem 7 és fél év után szakított barátnőm akit el akartam venni és vele leélni az életem, szerinted?
2015. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig nem ártana egy pszichológus. Jelenleg lefelé mész a lejtőn. Az energiaital nem veszélytelen, ki is nyírhatod magad vele, vagy "jobb esetben" függő leszel. Eü-s vagyok, láttunk már cifrábbat is. 2 hét alatt azért ki lehet heverni majdnem 6 hónap járást. Nem nem érzi magát késznek, hanem nem volt boldog és ki akart szálni, a többi csak süket duma a csaj részéről. Minél előbb szembenézel ezzel, annál jobb lesz neked is!
2015. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tedd túl magad rajta, még csak most kezdődik az élet!
2015. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A hetvegen ert veget a parkapcsolatom. 1 evvel ezelott , szakitott velem, azzal az indokkal, hogy O meg elni akar, szeret de inkabb ,mint baratot. Ra 1 honapra vissza konyorogte magat, es eddig vergodtunk egymas mellett. Holott mar reg massal is lehetnek, egyszeruen ugy erzem raboltuk eddig egymas idejet.

Lam, egyaltalan nem vagyok megtorve, meg sirni sem tudtam...ez van, tovabb kell lepni.

Neked is ezt tanacsolom, ne varj ra, kezdj uj eletet. Nehez? Igen, de tudod minden okkal tortenik, nektek eddig tartott. Valahol, valamikor egy masik lannyal jobb leszn

(Ja es exszel ne legy baratsagba, foleg ha meg erzel iranta vmit...)

2015. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fog visszajönni. Fogadd el, hogy ő is felnőtt ember, akinek vannak érzései, és nem érezte magát boldognak melletted. Nem azért, mert rossz ember vagy, hanem mert nem hozzád hasonló embert keres, vagy mert egyáltalán nem akarja lekötni magát. Ő úgy gondolta, nem adhatjátok meg egymásnak azt, amire vágytok. Te nem a barátnődet szereted, hanem egy elképzelt álomképet, akinek arra van szüksége, amit te nyújtani tudsz, és azt tudja adni, amire te vágysz. Valójában ő nem ilyen, hiszen akkor miért hagyott volna el? A gyászidőszak természetes, fél éves kapcsolat után benned most tombolhatnak az érzések, nála ezek viszont soha nem is alakultak ki igazán, ha ilyen rövid idő alatt elhagyott. Inkább csak várt, mert reménykedett, hogy majd ő is viszonozni tudja az érzéseidet. Nem kell más lánnyal járnod, nem igaz, hogy majd egy új elfeledteti, hiszen egy újabb kapcsolat pont hogy emlékeztetne a régire. Még csak két hét telt el. Szakíts meg minden kapcsolatot a lánnyal, mert nem tudsz valamiről "leszokni", ami mindig ott van a szemed előtt. Ne gondolj rá, ne nézegesd közösségi oldalakon, ne érdeklődj ismerősöknél. Csinálj olyan dolgokat, amik elvonják a figyelmedet, és amiket a kapcsolatod előtt is csináltál. Keresd meg a régi barátokat/családtagokat, de ne a barátnődről ömlengj nekik, hanem kapcsolódjatok ki. A jó hírem az, hogy ezt nagyjából mindenki átéli tizenévesen, mindenki szenved, de aztán mindenki túlteszi magát rajta. Miért pont te lennél kivétel?
2015. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez melléduma, nem kellesz neki, próbálj tovább lépni.
2015. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!