Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza jöhet a szerelem érzése? Tapasztalatokat kérnék és tippeket! Lent.

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ha benne vagy egy kapcsolatban de valami miatt elmúlt a szerelem érzése, (egyik fél részéről) de még együtt maradtok, hogy hátha rendbe jön minden... újra belé szerethet az a fél? Mit tegyek? Mi 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, sok volt a vita. mondta hogy megváltoztak az érzései, de még szeret, de még sem tudja.. együtt vagyunk, reméljük rendbe jövünk! Mit javasolnátok, hogy tényleg újra belém szeressen? 18évesek vagyunk. Csak tanácsokat kérnék, mert tudom, hogy menni fog!
2011. nov. 25. 23:37
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem is volt szerelmes! Csak a kezdeti fellángolás volt! Halott ügy! :(
2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"de még szeret, de mégsem tudja" – azaz még szeret – legalábbis hátha tényleg így érzi, és csak egy kis átmeneti elbizonytalanodás, ami nem csoda azok után, hogy annyit veszekedtetek már ilyen hamar.

De tegyük fel, hogy tényleg problémák vannak (nem véletlen teszed fel a kérdést).. Nem akarlak elkeseríteni, de ennyi infó alapján én erre csak azt tudom mondani, hogy ha egy kapcsolatban valaki két hónap után MÁR nem szerelmes, azt megette a fene. Jól működő kapcsolatban ez az állapot átlagosan másfél-két év után szokott bekövetkezni, értem ezalatt azt, hogy a lángoló szenvedély átalakul szeretetté szelíd ragaszkodássá, megszokássá (amit van aki tud kezelni, van aki nem).

Jó, nyilván nincsenek ilyen sémák, és a te esetedben teljesen irreleváns többéves kapcsolatot emlegetni, miután 2 hónapról beszélünk – de akkor is, szerintem ha két ember összeillik, még ha nem is lesz belőle házasság, azért a 2 hónap még bőven benne van a lilaköd-fázisban.

De ez azért nem túl sok infó, ennyiből nem fogok nektek jósolni. Az is lehet, hogy csak egy kis érzelmi hullámvölgyben van, amit még nem tanult meg kezelni, de jó esetben átlendül rajta, és kis idő múlva megint azt érzi, hogy szeret.

Nem tudom, mennyire súlyos a probléma. De a kérdésből ítélve már pont necces ahhoz képest, hogy csak 2 hónap telt el. Ugyanezt egy 1-2 éves kapcsolat már könnyebben kibírná. Az eltelt idő nagyon meg tudja határozni a kapcsolat tűréshatárát.

2011. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

itt van hosszabban leírva a történet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 26. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!