Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon az emberek miért tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az emberek miért tudnak ennyire sunyik lenni? Komolyan én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Jobb ha a elején kezdem én és immáron az ex barátom még 2o12-ben jöttünk össze és minden rendben ment addig amig két év után nem vesztünk össze és nem szakítottunk. Tavaly pont karácsony napján egy véletlen folytán ujra felvettük a kapcsolatot ugyanis az előtt nem beszéltünk és nem is köszöntünk a másiknak. de addig addig hogy februárban ujra összejöttünk de mivel anyuék tiltottak tőle ezért csak titokban találkozgattunk hetente pár órát igy ennek a kapcsolatnak is rövidesen vége lett juniusban. Előre megbeszéltük hogy csak barátok leszünk de aztán megcsókolt és én nem tudtam nem visszacsókolni.....tudom hülye ötlet volt most már én is belátom...egy hónapig vagyis tegnapid ment ez a macska egér játék hogy hát csókok meg ölelés és h szeretlek de attól még nem vagyunk együtt...pár napig mint bepróbálkozott h hát legyen több mint csók meg hogy ő nagyon vonzódik hozzám de én mondtam hogy hát bocs de nem lehet többről szó addig amig csak nem beadtam a derekam és hát megtörtént aminek megkellett amit nagyon bánok...és én mondtam neki h nem akarom mert hát mi van ha kap magának valakit én meg akkor már nem fogok kellene ő meg hát mind bizonygatta hogy de hiszen nincs senki más az életében. Tegnap pedig 2 nappal a találkozásunk után neten bejelenti hogy hát ez igy nem helyes és jobb lenne befejezni mert hát ha lesz valakije akkor ne sérüljek. Errefel a félelmemet beigazolva hát kiderül h mégis csak van egy csaj aki bejön neki... és most fogalmam sincs hogy mit kezdjek magammal...ugy érzem, hogy én vagyok a leghülyébb ember a világon. Persze kiakadtam és megmondtam h akkor menjen a francba és még neki áll feljebb. Nem tudom hogy most mihez kellene kezdjek.. Tényleg csak én vagyok ennyire szerencsétlen ??
2015. júl. 11. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem szerencsétlenség, hanem naivitás és butaság. Gondolom első komoly kapcsolat volt, ezért hagytad, hogy úgy pattogtasson, ahogy neki jól esik. Olyan pedig magabiztos emberrel nem történik, hogy "megtörtént, aminek kellett", "visszacsókoltam" és hasonlók. A nem az nem, miért tartsa ő magát a szavadhoz, ha te magad sem teszed. Lehet, hogy te úgy érzed, nincs joga hozzá, hogy még "neki álljon följebb", de ha jobban meggondolod, nem erőszakolt meg téged, nem tudott volna titkos viszonyba bonyolódni veled nélküled, nem tudott volna csókolgatni, ha az első adandó alkalommal t*kön rúgod és nem találkozol vele többet. Minden a beleegyezéseddel történt, mentél a saját fejed után mások tanácsa ellenére. Amit szereztél, úgy hívják, tapasztalat. Használd okosan, amikor egy következő kapcsolatba bocsátkozol. Mihez kezdj? Foglalkozz azokkal az emberekkel, akikben bízhatsz. Biztosan vannak barátaid, családtagjaid.. ha nincsenek, akkor pedig máris megvan, mivel tölthetnéd ki a megbízhatatlan exed helyét az életedben. Fel a fejjel, ezen majdnem mindenki átmegy, túléli és tanul belőle.
2015. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs szükség több válaszra! A 2-es mesterien leírt mindent!
2015. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd úgy , hogy most is tanultál a hibáidból . Vedd leckének.
2015. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 berkeczy ***** válasza:
Nem vagy szerencsetlen...a baj...hogy szereted...azert baj...mert a Link...a baratod...es tudja hogy veled jatszhat...ne enged...kutyabol nem lesz szalonnna...szuleidnek igazuk van...tsztanlatok...
2015. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 berkeczy ***** válasza:
U.I.PROBALD mielobb elfelejteni Utan a johet egy jobb
2015. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!