Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Komolyan én lennék az önző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan én lennék az önző?

Figyelt kérdés
Mára már volt barátom ma a fejemhez vágta,hogy milyen önző vagyok,amiért elégedetlenkedek,hogy bő 1 hónapja nem láttam élőben a 8 hónap alatt.2 hét kihagyás után nem jött ki értem a népligetbe,amitől 25 percre lakik,hogy lásson 30-40 percet.Gyász ide vagy oda,akkor se megoldhatatlan,ha az ember szereti a másikat.A másik alkalommal már ő jött volna és csak azért főztem,sütöttem,mostam,takarítottam,mert ő jött volna.Erre kiderül,hogy pánikrohama volt,ami után másnap már ment is kiruccanni Szlovákiába,engem meg annyival rázott le,hogy a doki azt javasolt,pihenjen.Most lett volna,hogy végképp jön,de este 7ig egy telefonhívást sem kaptam,hogy itt van,jöjjek érte a vonatállomásra.Így messengeren kiadtam az útját,mert ha újabb időpontot beszéltünk volna meg,azt is lefújta volna valami indokkal.

2015. márc. 26. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy szakítottál vele. Csak a kifogásokat kereste, és ő volt az önző ebben a "kapcsolatban". Lépj tovább, találsz mást, aki tényleg szívesen van veled!
2015. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért az éjfélt megvárhattad volna. És, ha direkt meglepetést akart okozni, hogy nem ad jelet majd egyszer csak ott terem valami ajándékkal?

Ám érdekes a srác. Pánikroham után Szlovákiai kiruccanás az orvos javaslatára, ez jó. :D

2015. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Önző vagy mert hülye??

Nem értem logikáját.

2015. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi,most vettem észre,hogy van pár elgépelés.

*Népliget

*percre

Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy más mit gondol.Itt most az érdekel,hogy tényleg én lettem-e volna az önző a leírtak alapján.

2015. márc. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!