Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk? Vagyis nem mindenki de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Vagyis nem mindenki de valaki segítsen mert megszakad a szívem!

Figyelt kérdés
Miért jó elhitetni egy lánnyal h szereti de aztán meg jól pofára ejteni? Miért jó másnak mutatkozni hogy még jobban fájjon a csalódás?

2015. júl. 18. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Hogyan tudnék segíteni ?
2015. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
"A szerelem olyan, mint a szarás. Általában jön magától, de van, hogy meg kell nyomni olyan jó röcsögősen." Cartmen
2015. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Így jártál. Majd legközelebb jobban sikerül választani.
2015. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért egy dolgot elárulok: a mi nemünkben is vannak ám értelmes, normális, hűséges és őszinte példányok. (Csak rendszerint nem ők azok, akik után a nyálatokat csorgatjátok akkor is, ha hatszor pofára estetek már.)
2015. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem biztos, hogy azért mutatkozott másnak, hogy majd később neked fájjon...

Lehet csak azért, mert kevésnek érezte magát, aztán próbált valami jobbat mutatni.

Most meg, hogy látod, milyen sivár... örülj, hogy most van vége, nem később.

2015. júl. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!


Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna...


Az én volt barátom sem szeretett soha, amolyan szamár voltam neki ló helyett.

A mai napig hazudik nekem, hogy fontos vagyok neki, de érzem, hogy nem szeret igazán.

Néha vannak elejtett mondatai, amiben az igazságot mondja. Pl. egy lány, akire -amúgy jogosan- féltékeny vagyok, mennyire tetszik neki. DE engem választott, mert én okosabb vagyok nála. Viszont nem ez az igazi ok, hanem hogy gyáva és lusta tenni azért, hogy neki tetsző barátnője lehessen. Én viszont mindent megtettem azért, hogy tetsszem neki. Teljesen feleslegesen.

VISZONT nem vagyok elkeseredve emiatt - az, hogy kinek mi tetszik, személyfüggő. Szóval biztos van valaki, akinek én leszek a legszebb. :)

Még valami: az exem NAGYON TETSZIK a mai napig. Holott jelentősen eltér attól, amit a filmek, TV, stb. ideálként állítanak be.


Ha gondolod, te is oszd meg a bánatod.

2015. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Jól kell választani, ennyi a titok. Egy tisztelettudó, normális, korrekt pasast, még ha nincs is Justin Bieber arca, és nem stokkol a lóvé halomban odahaza.
2015. júl. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!