Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha fenyeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha fenyeget?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem. Szakítàsunk utàn 2 nappal egy másik fiú hazahozott a munkahelyemről kocsival (semmi màs nem történt), ezèrt most én vagyok a vilàg qr vája, tegnap este létszer is ràlökött a kanapèra, belerugott a lábamba és azt hittem megfojt, úgx odanyomta a telefonja élét a torkomhoz hogy ndm kaptam levegőt, azóta meg telefonon fenyeget hogy megöl engem is meg a fiút is és nem érdekli hány évet kap érte. Ilyeneket mond meg ír smsben hogy késsel fogja szétvágni a fejemet meg hogy olyat kapok hogy lebénulok meg ilyenek. A tegnapiak utàn komolyan tartok attól hogy csinàlni fog valamit, meg hajnalban felhívott hogy itt van a lakàsom elött és addig nem megy el amíg ki nem jövök és akkor megöl. Az előbb kinéztem de nem láttam
2015. júl. 18. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Tehát együtt laktok..(?) Nem tudsz a szüleidhez költözni vagy egy barátnődhöz, míg nem találsz albérletet külön? Nem normális ez a reakció, nem mondom, h történni fog valami, de jobb félni, mint megijedni. Próbálj meg elköltözni, ha szükséges telefonszámot is változtatni.
2015. júl. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen együtt laktunk az én lakásomban tehàt én nem költözök, ő tegnap az összes cuccával lelépett azt mondta van hova mrnnie de szerintem az utcàn aludt.
2015. júl. 18. 06:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ő szakított, én próbáltam békülni de nem volt rá hajlandó, napok óta csak olyanokat mondott hogy engem mennyire meggyűlölt meg hogy egy sz*r semmi nulla vagyok, meg hogy már régóta nem is szeret. Akkor miért csinàlja ezt?
2015. júl. 18. 06:24
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezeket még a hazahozós sztori előtt mondta
2015. júl. 18. 06:24
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha továbbra is fenyeget, akkor rá tudsz ijeszteni avval, hogy felszereltettél egy kamerát a lakásba, arra az esetre, ha esetleg erőszakoskodna veled.

Ezután nem hiszem, h bármit is merne tenni a szóbeli fenyegetésen kivül. Ha nem változik hetek/hónapok alatt a hozzáállása, én feljelenteném zaklatásért vagy távoltartásit kérnék.

2015. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a kamerás hülyeség, mert nem érdekli. Fel kell venni a fenyegetéseket, smseseket elmenteni és távoltartási végzést kérni a rendőrségen. Vagy egy vaskosabb férfirokonnal/baráttal földig püföltetni és akkor talán abbahagyja. Ész érvek nem segítenek ezeken a lelkileg aberrált embereken.
2015. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első dolgodnak kellett volna lenni, hogy mész a rendőrségre és feljelented. Ha a sérüléseid láthatóak/orvos is kivizsgál akkor nem ugrálhat többet.

Ne viccel már komolyan, valaki rád támad, bántalmaz, halálosan megfenyeget, zaklat, erre ide írsz ki egy kérdést?!

2015. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen mert most nincs itt.
2015. júl. 18. 09:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a volt barátom. Bár ott én szakítottam, mert nem tudta vele kommunikálni bármit mondtam leoltott, hogy hisztizek stb..nagyon elhitte, hogy van valakije és megvltozott.. de ez csak egy ok.. mindegy most nem ez a lényeg..de engem is zsarolt stb.. én mivl nagyon szerelme voltam belé nem jelentettem fel.. nem hazudok fél év kellett, hogy leszálljon rólam.. és még most s emerek új párkapcsolatba kezdeni, nehogy összehordja a hülyeségeit a páromnak stb..szerintem jelentssd fel.. sajnos ez máshogy nem fog megjavulni.. az ilyen aberált embereket szétveregetném.. Sajnálom.. kitartás!
2015. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A teendők:

- feljelentést teszel a rendőrségen

- nem járkálsz egyedül sehová

- jobban megnézed, miféle aljadéknak teszed széd

2015. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!