Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudtok nekem olyan esetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem olyan esetet mondani, mikor újrakezdés lett a szakítás után? Egyáltalán mikor van esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Kilépni abból,ami szar,utána meg tovább erőltetni,a legnagyobb hülyeség a világon.Ami szar,az szar marad.
2015. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 esetet láttam.

18-20 évsen coltak eg pár szétmentek..

Aztán mindketten házasság/ hosszú kapcsolat gyerek és szakítás után újra egymásratalalta 40 körül...

Ez az egy volt, ahol valami értelmes sült ki az egészből.

Ebben az esetben nem is igazán mondanÁm újrakezdésnek,, hiszen 2 teljesen mas ember jött össze újra

2015. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
11 éve vagyok a párommal és már kétszer szakítottunk. Ha szeretitek egymást, lehet folytatni. Változni kell. Én ittam drogoztam csajoztam bűnöztem, aztán jófiú lettem. Mert nagyon szeretem.
2015. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minap tettem fel egy hasonló kérdést. Az én véleményem az, hogy egy újrakezdést sok esetben megérhet a dolog.

Hiszen az élet nem fekete-fehér. Persze ha megcsalassal megaláztuk a másikat ne várjunk újrakezdést. De van az az eset mikor jól elsülhet a második esély:D

Környezetemben még nem láttam ilyet. Öcsém és a barátnője háromszor is összejöttek. Teljesen különböző személyiségek, életcélok és világszemlélet. Már akkor halott volt ez a kapcsolat mikor még el sem kezdték :D Nem még háromszor szenvedni..

Más parokrol nem tudok akik ujrakezdtek volna.

2015. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem ez nem csak fekete meg fehér... Attól függ milyen jellegű volt a kapcsolat, és milyen okok miatt lett vége. Ha könnyed kapcsolatról van szó, kötelességek és felelősségek nélkül a jobb mint semmi alapon nyilván újra lehet kezdeni amíg valami jobb nem lesz, főleg ha valami hülye, felszínes ok miatt lett vége. Mert itt a kapcsolat mélysége és tartalma nagyjából arányos a szakítási hajlandósággal... Lila zoknit hord, túl sokszor mondja azt hogy izé, szürcsöli a levest, béna parfümöt használ, nem szereti a sóskát stb.

És általában talán akkor érdemes próbálkozni, ha olyan körülmények vagy okok miatt lett vége, amik közben megváltozhattak. Jobb esetben jó irányban :). Vagy bizonyos tényezők miatt azokat az okokat vagy körülményeket vélhetően jobban lehet majd kezelni.


Nálam ez nem igazán válik be, mert én általában megpróbálok mindent megtenni, hogy jó legyen a kapcsolat. Főleg hogy nem csak beleugrok egy kapcsolatban, lesz ami lesz, hanem csak olyannal próbálkozom, akivel lehet is esély egy komoly kapcsolatra. És a szakítás akkor következik be, amikor elértem a tűrési határt és teljesen csalódtam és kiszerettem a másikból!

De el tudok képzelni olyan helyzetet, hogy visszafogadnék valakit, sőt volt is már ilyen többször, nyilván nem lett jobb, viszont az értékrend, közös szeretet és tisztelet alapon sokkal jobb volt mint sok újonnan kezdett kapcsolat, amikor lutri az egész, főleg ha az ember érzékeny és fogékony bizonyos első értékekre, amik általában ritkábbak is!

2015. júl. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!