Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek igazat mondott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondott és tényleg nem lehetett szerelmes belém? Lehetséges, hogy rájön, hogy hibázott és visszajön hozzám? (Én 19/L, ő 20/F)

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt szakított velem a barátom, 2 hónapot töltöttünk együtt. Egy karra járunk az egyetemen, kb egy éve ismerjük egymást. A kezdetektől fogva kedveljük egymást, de kb négy hónappal ezelőtt kezdett több kialakulni közöttünk. Neki én voltam az első barátnője és mindenben az első a számára, nekem viszont volt már egy szintén két hónapos kapcsolatom előtte. A szorgalmi időszakunk utolsó 2-3 hetének szinte minden napját együtt töltöttük, a vizsgaidőszak alatt viszont nem sokat tudtunk találkozni a tanulás miatt és van közöttünk kb 50 km távolság is. Számomra úgy érzem ő az Igazi, senki sem volt még ennyire figyelmes, aranyos, törődő velem, ő volt az első, akinek fontos volt, hogy mit szeretnék és érdekelte mikor hogy érzem magam, kevés önbizalmam ellenére mellette igazi hercegnőnek érezhettem magam. Én nagyon megszerettem őt, úgy érzem hosszú távon is jó páros lettünk volna, sok mindenben hasonlóak vagyunk és a jövőre nézve is hasonló terveink voltak. Igyekeztem neki én is megadni minden szeretet és törődést amit tőle kaptam. Részemről kezdtem igazán és őszintén beleszeretni, az egyetlen problémám az volt, hogy szerettem volna ha több időt töltünk együtt, átlagban heti egyszer találkoztunk a vizsgaidőszakban, de előfordult, hogy két alkalommal olyan 3-4 órára, viszont volt, hogy kb 1,5 hétig nem tudtunk találkozni. Nem beszélgettünk minden nap, mert nem szeret chatelni, szerinte személytelen, telefonon is csak 3-4 naponta tudtunk beszélgetni, sajnos egyikőnk sem engedhet meg magának nagyon drága telefonszámlát. Rajta is éreztem, hogy mindig várja hogy találkozzunk, kölcsönösen imádtuk egymást. Ő egy csendesebb, magába forduló srác, nem szeret beszélni a problémáiról, nem igazán vannak barátai, inkább a szüleivel és tesóival tölti az idejét, sokat segít otthon. Én is mindig kilógtam a sorból, 2-3 igaz barátnőm van és a családom. Úgy tudom sok lány kikosarazta már, nem az a lányok kedvence típus és a nehezebben szerez barátokat is, én voltam az első lány, aki őszintén érdeklődött iránta. Kb egy hónapja voltunk együtt, amikor először lefeküdtünk egymással, nekem nem ő volt az első, ő pedig nagyon izgult, hogy szerinte meg tudjon felelni nekem, ezért sajnos részéről nem jött össze a dolog. Türelmes voltam vele és próbáltam segíteni neki, sosem bántottam volna ezért. A második alkalommal nem volt megfelelő helyszín és hangulat sem, ugyanúgy kudarccal végződött a dolog. Azóta éreztem rajta a változást, kevesebbet keresett és érezhetően kerülte a témát. Az utolsó beszélgetésünk során kiderült, hogy feladta, hogy összejöhet, nem is mer próbálkozni többet, fél a kudarctól. Megértő voltam vele, bármit megtettem volna hogy összejöjjön és hogy neki jó legyen. Ő viszont nem szerette volna megoldani, a szakítás lenne a legjobb megoldás, mert szerinte a két alkalom alapján nem passzolunk össze szexuálisan és úgy érzi nem szerelmes belém. Nekem ez nagyon fájt, összesen 8-9 alkalommal találkoztunk sulin kívül és szerintem idő kell ahhoz, hogy kialakuljanak az érzelmek, az ő véleménye szerint ha elsőre nincs meg a "szikra", akkor ebből már nem lehet szerelem. Megköszönte, hogy mellette voltam és a gyönyörű két hónapunkat, de szerinte később sem lenne szerelmes belém és nem akar tovább bántani, valahol már bánja hogy nem maradtunk barátok. Én úgy érzem hibát követett el, nem adott elég időt arra, hogy testileg-lelkileg összecsiszolódjunk, megszokjuk egymást és elmélyüljenek az érzelmeink. Nagyon bánt, hogy így döntött, sajnos elég nehéz időszakon keresztül megyek keresztül és szinte az egyetlen támaszomat veszítettem el. Mindig azt mondta, hogy én vagyok a legjobb dolog az életében és nem tudom elképzelni, hogy nem érezhetett irántam semmit, szerintem amit eddig érzett szerelemnek olyan lányok irányába, akik elhajtották csak fellángolások voltak és nem lehetett szerelem, mivel a nem viszonozták az érzéseit. Úgy érzem nagyon szép kapcsolatunk lehetett volna, ha ad még nekünk időt. :( Szerintetek csak hazudott nekem és tényleg nem volt szerelmes belém, tulajdonképpen csak kihasználni szeretett volna és örült, hogy végre egy lány észreveszi? Lehet rá esély, hogy meggondolja magát és rájön, hogy tudott volna szeretni ha türelmesebb velem és nem sietteti az érzelmek kialakulását és nem vár azonnal tökéletes szexet? Elképzelhető, hogy visszakaphatom őt? :(

2015. júl. 5. 00:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, kicsit hosszúra sikeredett a történet :( Ettől függetlenül remélem lesz olyan, aki időt szán arra, hogy elolvassa és írna nekem már sort..
2015. júl. 5. 00:50
 2/6 Mumusan ***** válasza:
100%
Nem mondom 100%-ra hogy nem jön vissza. Lehet hogy csak idő kell hogy feldolgozza a kudarcot. Viszont ha az érzelmeknek ki kell bontakozniuk és nem jönnek egyből, az gáz ilyen fiatalon. Tűzben kell hogy égjetek, vágyódnotok kell egymásra. Szerintem jobb lenne ha nem bizakodnál túlságosan.
2015. júl. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog visszajönni. Azért nem, mert a férfiúi büszkesége erősebb, ami most ugye szégyenérzetet eredményezett nála, mert nem tudott felizgulni rád és alaposan kielégíteni téged. Mivel benne van a félelem az újabb kudarctól, és nem is érzi szerelmesnek magát, 90%, hogy nem fog már összejönni veled. Engedd el őt, ha az élet úgy akarja, majd később még találkozhattok. Ennek így semmi értelme, ha nem tud felizgulni rád.
2015. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kicsit ismerős szitu :)A barátommal az első alkalom szintén kudarc volt. Én nagyon szerettem volna vele lefeküdni(mindketten voltunk már mással) de nagyon gátlásos voltam , ő pedig ezt kudarcnak élte meg és úgy gondolta jobb ha szakítunk.Aztán mégsem történt meg a dolog. Két hónapja együtt vagyunk :) Szóval ha tényleg szeret visszamegy hozzád. Amúgy ahogy leírod a srácot nem egy kihasználós típusnak tűnik ,szerintem csak kevésnek érzi magát hozzád + ugye a büszkeség. Nálunk is ez volt "a baj" ,de túl lehet ezen lépni csak mondd el neki mit érzel és nem szeretnéd hogy ez közétek álljon:)
2015. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval egy kis pocs az exed tele gátlásokkal. Egyszerű a dolog, elmondom de ezután te fogsz vele szakítani ha megismersz egy férfit! Potencianövelő tabi. Szex ahop veazel neki beveszi akár a tudta nélkül és ha fogsz egy botot még kardozhattok is. Ha nem teszed meg talál egy másik ilyen surmót, azonosnemüt. Zacsipacsi. Hisz Sosem fogod úgy megérteni őt mint egy másik sérült.
2015. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiaf...om olvassa ezt végig?
2016. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!