Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit akar? Nem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar? Nem igazán értem ezt az egészet.

Figyelt kérdés
Körülbelül két hónapja szakítottunk a párommal,mert nem működött.Nagyon megszenvedtem az egészet,de ő már nem tartotta igazi kapcsolatnak ezt az egészet.Most két hónap után valahogy beszélgetésbe kezdtünk és ott kötöttünk ki,hogy találkozni akar velem,de elmondta,hogy nem akar velem lenni,semmi komoly,de szeretne látni meg megölelgetni,beszélgetni egyet.Nem igazán tudom mit tehetnék,mert én még mindig szeretem és érzem,hogy ő is érez irántam valamit,de miért akar velem találkozni,ha nem akarja,hogy ez folytatódjon?Meg akar csókolni,de miért ha nem gondolja ezt már tovább?Nem értem mi zajlik le a fejében.Fiúk talán gondoltam veletek már megesett hasonló és segítenétek ebben.Köszönöm. :) 23/L
2015. júl. 20. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a megszokás érzése még benne van. Valami nem ugy jött össze neki ahogy szerette volna és visszakacsint a "múltba" hozzád. evvel azért jó óvatosan kell bánni.
2015. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

háát lássuk csak...

Talán csak reménykedik h lesz egy kis szex

Talán csak unatkozik és kíváncsi rád

Talán amire a legkevesebb az esély, hogy fél bevallani az érzéseit és valójában szeret mert te vagy élete párja....habár ezt erősen kétlem :)

2015. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én is erősen kétlem,hogy én lennék élete párja,mondta,hogy szeret,csak nem annyira már,hogy mellettem kösse le magát.Aztán szakítás után azt mondta a legjobb barátjának,hogy már nagyon bánja,hogy kidobott és hogy szeret.Csajozik is szóval a szex nem hiszem,hogy akadály.Lehet a barátságom hiányzik neki.Szívesen látnám és mesélnék neki,hogy mi történt velem mostanában,de félek,hogy ezzel csak magamat törném össze,amikor már kezdek egyenesbe jönni.
2015. júl. 20. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Butus vagy Rencsi....
2015. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugni akar, nem pedig az életedre kíváncsi.
2015. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!