Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit gondoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit gondoljak erről az egészről. Most mit akar? Nem tudom hova tenni az egészet.

Figyelt kérdés

3 éve van barátom, szeretjük egymást, minden rendben van köztünk.


Van egy ismerősöm, akit kb. fél éve ismertem meg, elég jóba lettünk ez idő alatt. Mindig bókolt, azt hittem, hogy ilyen a személyisége, minden lánnyal ilyen. Tegnap találkoztunk egy buliban, ahol én elég sokat ittam, egyrészt ünnepeltem a sikeres félévet, másrészt jól is esett, ő nem ivott annyit. Nagyon sokat beszélgettünk, rendes volt velem. Induláskor megöleltük egymást, amiből az lett, hogy percekig álltunk az utcán és ölelkeztünk, közben beszélgettünk.... vagyis kérdezgettem őt. Kiderült, hogy tetszek neki és hogy megcsókolna, ha szingli lennék.

Igazából engem ez az egész felkavart és valószínűleg csak azért merte elmondani, mert azt hitte, hogy én erre nem fogok emlékezni. Én barátként tekintettem rá mindig is, táncpartnerem egyébként. Ezek után furcsa lesz vele táncolnom. Szerintem helyes srác, okos, értelmes, de én nem akarok tőle barátságnál többet. Tegnap viszont úgy éreztem, hogy talán többet akarok belőle, persze nem történt semmi köztünk. És ezt sem tudom hova tenni... miért éreztem tegnap ezt, miközben szeretem a barátomat? Az alkohol miatt?

Most mit csináljak? Szerintetek is ezt meg kéne beszélnünk?


19/L



2015. febr. 19. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is elég gáz, hogy percekig ölelkeztek.
2015. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet ez csak egy fellángolás, maradjatok barátok és ha úgy néz ki hogy te többet akarsz akkor beszéld meg vele, de persze előbb a barátoddal.


Ha már 3 éve van barátod lehet most az izgalmat láttad ebben, ami egy 3 éves kapcsolatban annyira már nincs meg. Te tudod mit akarsz.

2015. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne is mondd! Teljesen összezavarodtam ettől az egésztől...

(Egyébként részegen szeretem ölelgetni a barátnőimet, barátaimat, de hát ez most így eléggé érdekes...)

2015. febr. 19. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
2.: Józanul nem akarok tőle barátságnál többet. Meglepő, hogy részegen úgy is érdekelt ő. Lehet, hogy igazad van. Talán az újnak az izgalma volt a vonzó, amit 3 év után már nem érez az ember. Persze próbáljuk izgalmassá, színessé tenni a kapcsolatunkat, nem hanyagoljuk el egymást. Ezért is furcsa és meglepő nekem, hogy ilyet éreztem tegnap.
2015. febr. 19. 21:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy haza is kísért, végig vigyázott rám. Amiért nagyon hálás vagyok...

Nem kezdeményezett egyszer sem, tiszteletben tartja, hogy van valakim.

Szeretek vele lenni, mellette lehetek önmagam, nem úgy, mint pár barátnőm mellett... jó barát, de ez most így.... mindent megkavar!

2015. febr. 19. 21:54
 6/6 kohdf hirte válasza:
Szerintem ha szereted tényleg a pasid akkor ne nagyon közeledj felé mert ez csak rosszul sülhet el . mond meg neki , hogy csak a barátja akarsz lenni :)
2015. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!