Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy nő évekig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha egy nő évekig nem képes párt találni, hiába szeretne?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis!
2015. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gáz ...
2015. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Egy nőnek sokkal könnyebb dolga van, mint egy pasinak.

Nem tudom mi lenne veled, ha pasi lennél...:/

2015. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha csúnyácska és/vagy mellé gátlásos akkor ez megesik.
2015. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis én nem szégyenlem magam pedig még sose volt pasim, és teljesen elégedett vagyok magammal. :)


25/N

2015. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem gondolom úgy. Biztos megvan az oka, de nem szégyen.


/f

2015. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó neked #5-ös :)
2015. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ahhoz, hogy egy nő ne találjon senkit vagy nagyon rusnyának kell lennie, vagy kattantnak, vagy mindkettőnek. És nem, nem a szexre gondolok csak, mert ilyenkor a pofámba fossa a sok Einstein, hogy "igen, egy dugást könnyebben összehoz, de párkapcsolatot nem", holott a legtöbb nőnek ez utóbbi összehozása se túl bonyolult. Azt meg, hogy mi és minek fogja fel a sikertelenséget csupán nézőpont kérdése, X szerint szégyen, Y szerint nem, számomra a szégyen nem itt kezdődik.
2015. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

""igen, egy dugást könnyebben összehoz, de párkapcsolatot nem", holott a legtöbb nőnek ez utóbbi összehozása se túl bonyolult. "


Való igaz, hogy egy nőnek könnyű párkapcsolatot létesíteni. Csak kérdés, hogy érdemes-e bárkivel összejönni, csak azért, hogy legyen valaki, vagy keresgélni - akár évekig - a legmegfelelőbb személyt. Régebben nagyon könnyen ugrottam bele párkapcsolatokba, "adtam esélyt", ahogy mondani szokás, de rendszerint egy-két hónap alatt kiderült, hogy abszolút nem illünk össze az illetővel. Ezekből tanulva már alaposabban szelektálok, figyelem azokat a megismert személyiségjegyeket, amikről van már érdemi tapasztalatom, hogy az adott személyiségjegyeket mutató illetővel mennyire jövök ki hosszú távon. Most is lehetne kapcsolatom könnyedén, de nem vágyom arra, hogy néhány havonta cserélgessem a partnereimet, mert minden egyes kiábrándulás és szakítás nagyon fájdalmas és kellemetlen mindkét érintett félnek. Ilyen tapasztalatból sikerült már jópárat begyűjtenem, nem szeretnék többet. Inkább igyekszem jobban megismerni előzetesen a potenciális partnerjelölteket, és még így sincs garancia semmire! Két éve nincs párkapcsolatom, és sokkal jobban érzem magam így, mintha a régi gyakorlatomat követve folyamatos kísérletezgetéssel töltöttem volna az időt. Ennyi idő alatt - a régi gyakorlatom alapján - lehetett volna 5-6 kapcsolatom, ugyanennyi fájdalmas szakítással.

2015. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jézus márja, hát szégyen gyalázat, uram isten, hogy lehetne már ilyen!!

Amúgy Jaguárnak igaza van. :)

2015. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!