Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek van értelme még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még a kapcsolatunknak vagy szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt ő 21 éves én meg 27.

Sok mindenen keresztül mentünk és ő nagyon sok mindenben mellettem állt. Mindig kiszolgál és jó lenne vele minden. Egy nagy hibája van, hogy állandóan féltékenykedik és nyomoz. Ha meg talál valamit, akkor ő veri ki a hisztit, de mi baj van abból, hogy bókolok más lányoknak? Főleg hogy van olyan aki küld nekem fehérneműs képeket. Csak nem fogom neki azt mondani, hogy de rosszul nézel ki...


2015. aug. 1. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már ott kezdődnek a gondok, hogy nem küldöd el a fenébe, aki fehérneműs képet küld. Mondjuk odáig is el kell jutni, szóval ahhoz neked kell flörtölgetned. Talán először a saját cselekedeteidet kéne felülbírálni. Neked hogy esne, ha a barátnőd flörtölgetne más pasikkal meg az alsónadrágos képeiket dicsérgetné? Ha az én barátom lennél én már kihajítottalak volna, hogy nézegesd akkor azokat a fehérneműs képeket.
2015. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Vagy kamu, vagy ennyire h@lye vagy!

Csodálkozol ha féltékeny, ha más nők fehérneműs képeket küldözgetnek neked?

Bár én nem lennék féltékeny, már rég kib...ak volna, mint macskát sz...ni!

2015. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme a kapcsolatotoknak, ha más nők fehérneműs képeire csorgatod a nyáladat, mert feltételezem, nem csak úgy maguktól küldözgetik neked, hanem előtte csaptad nekik a szelet... Ha mással akarsz szexelni, előtte szakíts!
2015. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan vagy!
2015. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdés önmagában értelmetlen! HA szerinted normális dolog a flört, lelked rajta. HA szerinted nincs semmi a neked küldött fehérneműs képekben szintén!

Ilyenkor csak abban reménykedem, hogy valóban kamu a kérdés, mert nem lehet valaki ennyire értetlen! De kicsit segítek, hogy a többiek véleményét is megcsillantsam: ha normálisnak tartod a viselkedésed, akkor a párod is nyugodtan flörtölhet és küldhet pl nekem fehérneműs képet? (mert ezek szerint ez is normális lenne)

2015. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!