Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak? Már nem tudom eldönteni, hogy van-e értelme a kapcsolatunknak.

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a párommal. Úgy veszem észre, hogy az ő dolga, baja, ügye mindig mindennél fontosabb. Nem foglalkozik az én dolgaimmal. Nem azt várom, hogy oldja meg a problémáimat,csak, jól esne egy kis megerősítés, támogatás. Jó persze elmondja a véleményét de ennyi. Megkérem, hogy például nézze át a CV-met, vagy csinálja meg a gépemet, mert már nagyon rossz.. Erre azt mondja, hogy jó kicsim megcsinálom és ennyi, de mindig elmarad, mert elfelejti. Én mindig segítek neki, ha még nem kéri akkor is. Ha egy piti lelki baja van akkor is éreztetem vele, hogy mellette vagyok és számíthat rám. Nem értem, miért látja úgy, hogy ami engem bánt az csak kis dolog...

Úgy érzem, nem tisztel, nem becsül meg.


A másik meg, hogy folyamatosan kiesik a szeme más lányok után. Tudom, mindenki megnézi a másikat, de ez már sok. Teljesen átesett a ló túloldalára. Múltkor is sétáltunk és előttünk ment két lány. Hadd ne mondjam, hogy a szemeit szinte nekem kellett visszarakni. Ha meg szólok, hogy nekem ez rosszul esik, akkor csak leszarja (bocsánat a kifejezésért)vagy felkapja a vizet, "hogy mi van, csak ránéztem". Nézze meg nyugodtan a másikat, de mértékkel. Nagyon rosszul esik, hogy nem vesz semmibe.


2013. ápr. 21. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felmerült már benned a szakítás gondolata, ráadásul a problémáitokat sem tudjátok megbeszélni, akkor nem sok jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak.
2013. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek vége, ezt te is tudod, és már nem mától, hanem pár éve. Nem is értem a kérdésed.
2013. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Crashb Preston válasza:

Hát már a leírtakból kiderül, hogy nem igazán mehet ez így tovább.

Plusz mivel már nem is törődik veled úgy, ahogy azt te elvárnád, csak nyomatékosítaná benned, hogy a partnered már nem is érez irántad úgy.

2013. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!