Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elvesztettem mindent! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem mindent! Van mególdás vagy itt vége az életnek?

Figyelt kérdés
2hónappal ezelőtt szakítottunk es nekem még mindíg nehéz. Nagyon nehéz! Az ő családjával laktunk és mindent közösen csinaltunk. Igaz van lakásom, de sehol nem találom a helyem. Hiányzik ő, hiáyzik a család es nem tudom hogyan lehetnék ezen túl. Dolgozom sokat, igyekszem +munkákat csinálni es a maradék időmben edzem. De folyamatosan ők vannak az eszemben, hisz az én csaladom is voltak, de már nincs helyem ott. Ezt feldolgozni sosem tudom majd.

#elvesztés #vége az életnek
2015. aug. 2. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak!Egy kapcsolatot is meg kell gyászolni. Sírd ki magad aztán irány társaságba!Az a legrosszabb ha otthon szomorkodsz egyedül.
2015. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elvesztettél mindent? Tényleg, biztos ez? Engem a barátom Londonban rakott ki a lakásból, összecsomagolva a holmijaimat, pedig semmit nem csináltam (bipoláris volt). Hat napot hesszeltem a reptéren, mire haza tudtam jutni, karácsony volt, nem tudtam azonnal jegyet venni. Mégsem vesztettem el mindent, bár akkor úgy tűnt. Két hónapja voltam kint, kezdő fizetéssel egy lepukkant pubban, otthon felmondtam a jól fizető, szeretett munkahelyemen, visszamondtam az albérletet... Szóval ne süppedj el a depresszióban, nem vesztettél el semmit, csak a volt barátod és családját, pár embert csupán. Adj időt magadnak, ahogy az első mondta, de ne keseregj folyton, ne gondolj rájuk, nem visz előre, sőt, inkább csak leragaszt a múlthoz. Fel a fejjel! Találkozz a barátaiddal, bulizz, tombolj, ismerj meg új embereket (nem párkapcsolati célzattal), hódolj a hobbijaidnak, találj újakat, tölts időt a családoddal, dolgozz, edz, ahogy írtad is. Sok sikert!
2015. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ne gondoljak rájuk

Ébredek reggel és egyből szörnyű, mintha kiszakadna a mellkasom. Nem szeretnék én keseregni, de még sosem voltam ilyen helyzetben es nem rájuk gondolni borzasztó nehéz.Hiába foglalom magam reggeltől estig, amint magam vagyok itthon...végem!

2015. aug. 2. 19:54
 4/13 anonim ***** válasza:

Meddig voltatok együtt? Nekem a 4 hónapos kapcsolatot sikerült kihevernem 1 év alatt, még nagyon az elején vagy. Adj időt magadnak, tényleg, ne keseregj!


2. voltam

2015. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1,5 évig

A család többi tagja probált segíteni nekem, hogy tegyük helyre ezt a kapcsolatot(aranyosak voltak) De hiába, ha ő most menni és tombolni szeretne.

2015. aug. 2. 20:24
 6/13 A kérdező kommentje:

Most a szülei és a testvére is hívnak,hogy látogassam őket, tényleg olyan aranyosak!

De szerintem ez senkinek sem tesz jót. Így sosem tudom őt feledni

2015. aug. 2. 20:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, jól mondtad, senkinek nem tesz jót. Sem neked, sem neki. Ők az ő családja, nem a tiéd, akármennyire is jó, családinak tűnő volt a viszony.
2015. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Közhely de az idő fog csak segíteni. Voltam én is hasonló cipőben hidd el a tragédia nem itt kezdődik. Túl lehet élni és túl is fogod!
2015. aug. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mással már sosem lesz ilyen!Mindenhol azt olvasom, hogy még az évek múlásával is nehéz. Akkor mostantól így kell majd élni az életet? Elviselni, hogy valaki mással éli majd az életét, hogy másra mosolyog majd úgy, ahogy rám mosolygott..
2015. aug. 3. 14:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne nyígj már. Öt év múlva ki fogod röhögni magad, főleg, ha újra szerelmes leszel. Mert leszel, hogyne lennél, ettől még jobban is. Ugyanígy viselkedtem pár éve, mint te, nagyon szánalmas volt. Azóta viszont el sem tudnám képzelni, hogy újra összeálljak az exel.
2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!