Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a barátomat....

Elvesztettem a barátomat. Nagyon hiányzik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom. Sőt, talán a legjobb. De én beleszerettem, és ezt el is mondtam neki. Sajnos ő ezt nem tudta viszonozni, de megbeszéltük,hogy barátok maradunk. Azt hittem,hogy túl tudom majd magamat tenni rajta, de nagyon megváltozott. Mondtam neki,hogy hanyagoljuk egymást egy kicsit, hátha jobb lesz. De őt ez a dolog olyan mélyen érintette,hogy nem akar velem se találkozni,se beszélni. És megmondta, hogy ennek a barátságnak vége. Ez kb. 1-2 hónapja volt..nekem nagyon hiányzik. Mit csináljak?

2013. márc. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, ha úgy érzed h felesleges küzdened érte akkor inkább felejtsd el...
2013. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem van még esély arra, hogy jóban legyünk. Csak nagyon makacs.
2013. márc. 23. 10:12
 3/4 anonim válasza:
általában ilyenkor az a fél, akibe a másik beleszeret, továbbra is szeretné ugyanúgy csinálni a dolgokat mint addig, mert gondolja, hogy a másik megérti h nem lehet több, és ugyanúgy mellette marad. nem lehet, hogy ez esetben a Te érdekedben akar véget vetni a barátságnak? ha így van vége, akkor neked ez kevés ideig nagyon fáj, de legalább nem sokáig szenvedsz miatta.
2013. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én megértem, felfogtam a dolgot. De nagyon hiányzik, és nem úgy mint fiú, hanem úgy mint barát. Én tudom,hogy képes lennék túl jutni rajta úgyis ha jóban vagyunk.
2013. márc. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!