Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy hagytam, hogy sértegessen?

Figyelt kérdés

Nos nem rég beszéltük meg, hogy elválnak útjaink, pontosabban ő hozta fel a témát én meg csak rákontráztam egy két indokkal, gondolom másra számított. És akkor ilyeneket mondott:

-majd ahova költözök biztos sok csaj lesz, találok magamnak mást vagy már van is.

mondtam neki, hogy sokáig voltam egyedül, ezért megy nekem nehezen valakit szeretni - erre a válasz:

lehet ő is elkapta most tőlem ezt az egyedüllétet

még egy picit oltogatott, aztán elköszöntünk egymástól, nekem azért elég szarul esetek ezek a szurik, mindent fizettem neki a randijainkon és akkor ez a hála, csak, mert elsőre is megértettem sőt ignoráltam is, hogy nem illünk össze.



2015. aug. 3. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért, figyelmetlen voltam kicsit elkalandoztak a gondolataim azon , hogy még mikkel szurizott a kiscsaj
2015. aug. 3. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:

A szakítás az sérelmekkel, sértésekkel jár. Még a kultúráltabb módon oldottátok meg. Ezt be kell nyelni.

Ez van.

Nincs szakítás sérelem nélkül, az duma, hogy szent barátságban váltunk el, amit a sztárok mondanak, ilyet én még nem hallottam a való életben.

2015. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
dehát igazából ő mondta, hogy legyen vége, csak arra számított, hogy majd engem kell vigasztalnia , közben meg neki volt pofára esés jóformán
2015. aug. 3. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
ebböl csak az esett le h egy paraszt...csaj létedre te fizetsz? de gááz,de amugy meg te is mert belementél -_-
2015. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mit beszélsz?

jó így olvasva félreérthető, szóval én vagyok a srác és ő vágta hozzám ezeket.

"majd ahova költözöl sok csaj lesz találsz majd magadnak mást, vagy már találtál is" csupa smiley

"lehet ragályos ez az egyedüllét és elkaptam most tőled és én is egyedül leszek" ....

2015. aug. 4. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!