Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt élettársam öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt élettársam öngyilkossággal fenyegetőzik, ha más barátnőm lesz. Illetve azzal, hogy megszégyenít (Facebook) tönkreteszi az életem. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem akarom bántani, nem akarok neki rosszat.

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog. Ha szakítani akarsz vele, akkor tedd azt. Ez amúgysem vall normális jellemre, ha valaki öngyilkosággal fenyegetőzik, ha a párja elhagyja.

Szerintem az esetek többségében nem is teszik meg, ez amolyan "kapaszkodó", hogy hátha erre maradásra tudja bírni a másikat.

a Fb. meg egy dolog. Simán le tudod tiltani v ilyesmi.. Nem nagyon tud mit csinálni ezután.

2015. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fenyegetőzik, irányítani próbál, láthatóan ez sikerül is neki. Két dolgot tehetsz: vagy továbbra is hagyod, hogy uralkodjon feletted, vagy nem.
2015. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor erre csak egy megoldás van, nem lehet más barátnőd soha többé és el kell venned feleségül. Sajnos, igy jártál.

Ha jön a lagzi remélem meghivsz, én a sült csirkét szeretem és a jazzt.

2015. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nefeljtcs válasza:
Én2 évig voltam ugyanebben a szituban. Borzasztó volt , a végén már undorodtam tõle. DE "Amelyik kutya ugat nem harap " !!! Csak manipulálni akar, és te csak magadat kìnzod azzal hogy hagyod . Merjél ! Nem kell félni tõle és hogy facebookon "tönkreteszi az életed " ugyan már max saját magát égeti le . És én amugy se adnék a facebookon élõk véleményére . Szerintem cseleked , mond meg neki hogy már nem érzed azt amit a kapcsolatotok elején ezért nem szeretnéd folytatni . Szerintem ez igaz indok és nem nagyon lehet ellene mit tenni ! Sok sikert !:)
2015. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenki a SAJAT eleteert felelos. Meg ha (ne adj' Isten) valakinek a volt noje / volt pasija ongyilkos is lenne, az sem az elhagyo fel miatt van, hanem mert az ELHAGYOTT fel igy dontott. A sajat felelossege.
2015. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Aki hülye, haljon meg.

Ne hagyd magad zsarolni.

Majd talál magának mást.

A szülei mit mondanak?

Vigyék el orvoshoz.

2015. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6. Kommentelő TELJESEN IGAZAD VAN AKI ÖNGYILKOSSÁGGAL FENYEGETŐZIK AZ NEMNORMÁLIS HALJON csak meg ha megteszi akkor tényleg agyirokkant.Szerintem ne hagyd magad SZAKÍTS vele.
2015. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!