Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha letiltom az exem facebook-r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha letiltom az exem facebook-ról, akkor elhiszi végre az új csaja hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Elkezdett mindenfélét kiírogatni, célozgatni nekem, de már egy éve nem is beszélek a taggal O.o szóval nekem is WTF?!

ha tiltanám a srácot, lekopna?végülis, én már kakkantok rá mi van vele


2013. ápr. 2. 23:18
 1/7 anonim válasza:
szerintem tiltsd
2013. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tiltsd le mindkettőt, gondolom nem fognak hiányozni
2013. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 omba ***** válasza:
Helyes döntés, csak észreveszik majd, hogy már nincs kinek célozgatniuk, vafy célozgatnak egymásnak.
2013. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy lesz kettes sőt, mind a hármat!

ugyanis sejtem, ki piszkálta fel a csajt nem az ex, az egy bárgyú birka

2013. ápr. 2. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen töröld ki! Nem is tartjátok már a kapcsolatot, ráadásul van egy zakkant barátnője, aki azt hiszi, hogy akarsz tőle valamit, holott egy éve nem is beszéltetek. Gondolom nem fog hiányozni! A legjobban azzal tudod kimutatni, hogy nem érdekel, ha nem foglalkozol vele, hidegen hagy, de ha még így is, ennyi idő után is ezt gondolja, akkor töröld ki őket, és kész.
2013. ápr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ki van törölve, úgy csinálja ezt :/
2013. ápr. 2. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd rá, ne foglalkozz vele! Amúgy ha letiltod, azt ő nem veszi észre, ha nem akar kapcsolatba lépni veled.

Ne törődj a kiírásaival (a csajt is töröld, ha ismerősöd), hogy lássa rajtad, hogy nem érdekel. Ha még mindig nem áll le, akkor mondd meg neki, hogy tiltsanak le ők is téged, csak hagyjanak már a hülyeséggel!

2013. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!