Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi értelme van szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van szakítás után a "legyünk barátok"-nak?

Figyelt kérdés
Ezzel nem csak vigasztalni akarja a szakító fél a másikat? Mert szerintem barátság már sosem lesz két olyan ember közt, akiknél valaha 'tűz' volt.
2015. aug. 5. 08:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Mint egy döglött kutyának, akit még nem temetsz el, pedig kéne, hanem ölelgeted magadhoz.
2015. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 ja, a egy nőnemű személy barátsága annyit ér, mint egy döglött eb, remek hasonlat
2015. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem erre akartam kihegyezni, hanem arra, hogy egy ilyen helyzetnek mennyi az értelme.
2015. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szakításkor elutasítottam ezt. Baromság. Ha nem kellettem férfiként, ne kelljek sehogy.
2015. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Semmi értelme!!! ... amíg az egyik fél többet érez, és a legjobb ha az a fél nem te vagy! :)


Én most ebben vagyok sajnos benne :/

Én mondtam a pasinak, hogy legyen vége (odáig voltam érte), mert Ő nem úgy foglalkozott velem ahogy elvárt lett volna. Nemis tudom mit érzett irántam igazából.

Ami nekem így nagyon rossz volt, hogy mint nő nem kellek neki. :/

Szakításkor mondta, hogy szeret, jó fejnek tart, szeretné ha barátok maradnánk. (nagyon jól esett :/)

Gondoltam ez annyit takar majd, hogy ha összefutunk köszönünk és ennyi, ... vagy váltunk pár szót.

Háát nem így történt. Majdnem minden nap felhív csak úgy.

És egy jó ideje már magához is elhív, megnézünk egy filmet, vagy csak úgy elvagyunk, és van hogy szexelünk, de így ennyi!!! Egyszerűen nem tudok neki nemet mondani!

Látom és érzem hogy kihasznál. És nekem már így nagyon rossz!! Többet érzek iránta mint barátság, Ő meg csak azt látja bennem :/

Báár a barátok, nem szexelnek!!

Tehát az én meglátásom szerint jelentheti azt is a "legyünk barátok" hogy azért néha mikor kedvem van (mert nincs más), szexelhetnénk!

Csak én még mindig többet látok benne, bár abszolút egyértelmű hogy mi a szitu! Hülyét csinálok magamból.

Még mindig azt hiszem hogy nah, hátha ... mikor puszilgat, ölel, csókol stb .... de csak az irtó nagy csalódás :/

És ennek lassan már fél éve!!! :/



28/n

2015. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!