Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
3 hónapos kapcsolat. Nem rég volt köztünk egy elég komoly beszélgetés, mert kétségeim voltak (vannak). Akkor megígérte, hogy változtat és mindent megtesz, hogy rendben legyünk, de nem történt semmi. A gond az, hogy mostanában nem tudunk miről beszélgetni, és nem vágyunk úgy egymásra, a találkozásokra, mint rég. De szeretem őt, és félek, hogy rosszul döntök. Valami tanácsot tudnátok nekem adni?

2015. jan. 15. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Háát,3 hónap után azért korai az a beszélgetés..

Szerintem attól is függ,hogy milyen dolgokon kéne változtatnia..

2015. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem csak elevenítsétek fel a régebbi időket,szenvedélyesen (ha tudod hogy értem, és ha már csináltátok) tudod egy kicsit ki a cicit, fenékrisza, és máris rózsaszín felhők lila köd! És ha még nem csináltátok akkor is ez. Az én párommal ha veszekedünk akkor ezt a módszert vetem be! Úgy beindul ettöl h egy vasállat az ágyban...Rrr!
2015. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindig mondják,hogy a szeretet a legfontosabb.

hát itt van rá a példa,hogy sajnos nem mindig. ha nem működik a kapcsolat, és megoldani sem lehet a problémákat,akkor nincs értelme folytatni, főleg ha a párod nem változtat,akkor lehet,őt nem is érdekli annyira ez az egész.

amúgy meg gondolom fiatal vagy,előtted az élet,majd lesz más.

3 hónap után kicsit erős azt mondani,hogy félsz,hogy rosszul döntesz... nem olyan hosszú az a kapcsolat,hogy annyira nagy baj legyen ha vége. persze értelek,hogy szereted,na de akkor is.


ami nem megy,nem kell erőltetni

2015. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Milyen gyakran találkoztatok eddig és most mi a helyzet ezzel? Mi történt eddig a kapcsolatotokban? Lefeküdtetek már?

Ha ez megtörtént már, esetleg túl hamar is, mondjuk 2-3 héten belül, lehet, hogy megszűnt egy olyan dolog, ami hajtotta volna előre a kapcsolatot. Olyan értelemben, hogy izgalmasabbá válik a kapcsolat, ha nem történik meg túl hamar.

Mit szoktatok együtt csinálni?

2015. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk, én vele vesztettem el, így utólag látom, hogy talán túl korán. Nem hiszem, hogy ezt szexszel kellene megoldani. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk, de ha úgy adódik 3-4. Közös programjaink oroszlánrészét a filmezés, összebújás tölti ki, engem ez is zavar. Nem tudunk mit csinálni együtt.
2015. jan. 15. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


Nem is arra gondoltam, hogy a szexszel oldjátok meg. Talán elhamarkodottan tettétek meg, és emiatt a kapcsolatnak ez a szép része, hogy fokozatosan eljuttok egymás testének felfedezése után a valódi szexhez, az is egy bizalom kiépülésének az útja.

Ilyenkor télen be van szorulva az ember, de lehet úgy csinálni, hogy mégis igazi program lehet. Pl. elmenni korizni valahová, elmenni sétálni, akár arra a helyre, ahol először találkoztatok, és nosztalgiázni.

Lehet, hogy az is segíthet, hogy ritkítjátok a találkozások számát. Lehet, hogy neki is hamarabb fogsz hiányozni neki.

A találkozások között mennyit szoktatok neten/telefonon keresztül beszélni? Találkozásokkor mennyire látod, hogy örül a találkozásnak?

Csak részéről van ez szerinted, hogy nem vágyik úgy arra, hogy együtt legyetek, vagy te is ezt érzed?

2015. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden nap beszélünk, bár nem nevezhető nagy kommunikálásnak. Részemről sincs már az a nagy vágy. Sajnálom a dolgot.
2015. jan. 15. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es és 6-os vagyok:


Ha már nincs meg benne(d) a vágy, akkor nincs sok értelme küzdeni, hiszen csak őrlődni fogsz miatta. Még rászánhatsz egy kis időt, 1, maximum 2 hónapot, hátha sikerül fellobbantani a lángot újra.

nem passzív dolgokat csinálni együtt, hanem olyat, amivel egymásra figyeltek, hülyeség lehet, de akár együtt játszani valamilyen társasjátékot, kártyajátékot. Apró meglepetéseket, ajándékokat adni, amiket tudod, hogy szeret, sütni olyat, ami a kedvence.

És persze ő neki is tenni kell. Rakjatok be valami zenét, és táncoljatok.

Ha nem megy, sajnos hagyni kell. Persze, klisészöveg, de fiatal vagy még, találhatsz olyat, aki a lángot folyamatosan lobogva tudja tartani, és te is minden érzelmedet kimutathatod neki.

2015. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!