Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert kell szakitas utan is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell szakitas utan is belem rugni azzal a szegyenfoltommal, amit bizalmasan rabiztam es megkertem, hogy alljon le vele?

Figyelt kérdés
Ennyire hulye valaki, vagy inkabb elvezi a dolgot?

2015. aug. 17. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítás után semmi se szent... ez ilyen. Nem véletlen pl, hogy én sose engedtem egy srácnak se, hogy intim képeket csináljon rólam csak is az "utolsó" barátomnak, aki már a vőlegényem, és akiben a kezdetektől megbíztam. Oltári disznóságot kellene vele szemben elkövetnem, hogy visszaéljen vele (amit természetesen nem tervezek). A titkokkal ugyanez a helyzet. Nem szabad a rózsaszín köd hatása alatt mindent elmondani, mert jajj szeretem, ő is szeret, úgyse élne vissza vele. De. Szakítás után sokan megmarhulnak.
2015. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutna meg a legszemetebb beszolasa utan se, h a kepevel visszaeljek, pedig megtalalhatnam a kepet vhol a gepen, ha olyan lennek. Ez inkabb emberfuggo dolog lehet.
2015. aug. 17. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Férfiaknál ez inkább azért van úgy, hogy úgy tűnjön, miattad ment tönkre a dolog. Most mi is így vagyunk párommal, kezd széthullani a kapcsolat, ma vége is lesz, de mindig igyekszik rám hárítani a hibákat. Noha, ő csalt meg, de az én hibám, hogy rájöttem, szerinte ezzel tettem tönkre a dolgot. Nőknél inkább bosszú, hogy a másik rosszul érezze magát.
2015. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ertem a bosszu okat, mert en a hulyesegeimen kivul nem csinaltam semmit, nem csaltam meg, csak siman bena voltam, de szerettem, meg fogadni is mernek ra h mas ennyire nem, de lehet ezutan se.
2015. aug. 17. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen, legalábbis, akiket ismertem nem éltek sosem vissza semmivel. Szerintem ez gyerekes és sértődöttségből tehette. De ezzel csak magát minősíti, járatja le, mert érett ember nem tesz ilyet.
2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h szidjon nyugodtan, emlegessen bármilyen rossz dolgot rólam, de ezt az egyet ne már, és tolja, mintha muszáj lenne odaszúrnia, ezt csak azért csinálja, bár egy ideje már szokom. :D
2015. aug. 17. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha látja rajtad, hogy hidegen hagy és nem tud ezzel felhúzni, akkor talán abba hagyja. Mert elképzelhető, hogy ezzel szórakoztatja magát, ami viszont elég gyerekes.
2015. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!