Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak van egy bensőséges párkapcsolata, akkor mi a francnak van lány barátja, akivel bizalmasan mindent megbeszél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 21:58
1 2
 1/13 lila nyuszi ***** válasza:

Nem tudom. Nekem nem lenne szükségem fiúbarátra ha szerelmes vagyok, ugyanakkor nem dobnék el mindenkit, csak mert ő van.


21/N

2012. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Én sem tudom mire jó ez. Ha nekem van valakim, akkor csak ő létezik számomra. Férfi és nő között barátság nem létezik, mert az egyik fél mindig többet fog gondolni a másikról.
2012. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem komoly párkapcsolatom van már 4. éve de nekem is van fiú barátom aki mindent tud rólam! Vannak olyan dolgok amit először neki mondok el hogy adjon tanácsot! :)

Szóval nekem szükségem van rá és ezt a párom is tudja és nem is szól, hisz olyanok vagyunk mint a testvérek!

2012. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a párod ismeri a barátodat, bemutattad már neki vagy ilyenek?
2012. okt. 29. 22:04
 5/13 lila nyuszi ***** válasza:
35%
Valahogy nem tudom megosztani a lelkem. Egyet kiválasztok, ő a minden, a többi csak egyszerű emberi kapcsolat, akikkel szeretek beszélgetni, meginni valamit, elmenni valahová, de csak egyetlen egy valaki van aki sosem zavar ha a közelemben van és akivel szívesen vagyok együtt akár minden percben.
2012. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem, ha van barátnőm, akkor ő van, és vele beszélek meg mindent, nem mással! Őt tüntetem ki a legmagasabb fokú bizalommal, senki mást!

Mert a kapcsolat nem csak az hogy smárolunk meg egyéb...hanem ez is pl.! Ha ebben valaki bevon egy másikat, az nem egészséges! A lelki dolgok sokkal fontosabbak lehetnek, mint a testiek!


24/f

2012. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiú barátom, akivel néha szóba került a szex (hogy mire vágyunk, ilyesmi). Ő néha tekintett úgy rám, hogy el tudott volna képzelni barátnőjeként, én viszont nem. Ezt is nyíltan megbeszéltük. Nemrég lett egy barátnője és nagyon szereti. Én pedig örülök nekik. Mióta összejöttek, a szex egyáltalán nem került szóba köztünk. Igaz, nem is beszélünk annyit, mint régebben, csak néha pár levél és kész. A kettejük intim dolgát nem szokta kiteregetni. Viszont mikor az exbarátnőjével problémák voltak (mikor még jártak), azt megbeszélte velem. Nincs abban semmi rossz, ha van egy ilyen barátnő.

Ja és abban az időszakban, mikor nem volt barátnője, még arról is lebeszéltem a fiút, hogy elmenjen a haverokkal ... hát nem éppen k.rvázni, csak könnyűvérű csajokat felszedni. Úgyhogy a mostani barátnő örülhet, hogy hónapokkal a szakítás után most vele szexelt először a fiú (gondolom már megtörtént köztük :) )

2012. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

az csak az alacsony szellemi szintű emberek véleménye, hogy nincs fiú - lány barátság, mert nem tudják elképzelni, hogy két ellenkező nemű kíváncsi lehet a másik gondolataira, hogy vonzódik egy ember lelkéhez, úgy, hogy nincsenek a szexuális vágyak domináns túlsúlyban.

a barátságba a csók és a kufirc is belefér, egy valami nem: a szerelem.


néha nagyon jól jön egy fiúnak, hogy van egy olyan lány, akinek nem akar megfelelni és női szemszögből látja őt.

a lánybarát nem az, akinek megengedi a fiú, hogy lábtörlőnek használja, aki után mindig vágyik de semmibe veszi. az ilyen fiúknak nincs tartásuk.


az igaz lánybarát, női mivoltából adódóan sokkal jobb lelki támasz tud lenni, csajozáshoz kapcsolatai révén pedig segítség. amúgy meg olyan, mint a többi haver, csak lány.

2012. okt. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


Ismeri egymást a párom és a legjobb barátom :) Együtt nőttünk fel, mi mindent kipróbáltunk együtt. Amíg nem volt velem a párom addig ő volt nekem, ő volt a mindenem.

2 barátnőm volt, de velük nem volt olyan bensőséges a kapcsolatom mint vele, és ezt nem adtam fel egy kapcsolat miatt sem és a párom sem kérte soha, mert tudja mennyit jelent nekem ez a barátság. :)

2012. okt. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És még valami a 8-as válaszolóval egyet értek, abban is hogy a csók is belefér, mikor piercinget tetetett a nyelvébe, kiváncsi voltam milyen lehet csókolózni vele, hát kipróbáltuk, azóta is csak nevetünk rajta, de soha nem gondoltuk tovább a kapcsolatunkat, ez örök barátság egy életre szól!! 3 - as voltam
2012. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!