Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat egy hosszabb kapcsolat utáni szakításon?

Figyelt kérdés
Kinek milyen gondolatok kavarogtak a fejében? Miket csináltatok ami segített? Mennyi ideig tartott amíg kicsit lenyugodtatok? Nekem most egy 4 éves kapcsolatom van, de sajnos úgy érzem itt a vége már. Ez az első kapcsolatom sosem szakítottam még, kicsit tartok tőle. Minden tapasztalatot, tanácsot szívesen várok :)
2015. aug. 25. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 nap egyedül fekvés-kelés elég szörnyű volt, de hamar megkönnyebbültem nekem is nagyon érezni lehetett már a végét, de jó volt, hogy nem gyomorgörcsel kelek és fekszek, szimplán lefoglaltam magam újrakezdtem az életem onnan ahonnan előtte befejeztem csináltam ugyanazokat a dolgokat amiket végülis miatta elhanyagoltam 1 darabig még nem jártam emberek közé, de mondhatni meglepően hamar túl lettem rajta nekem is pont valamivel több mint 4 éves kapcsolat volt.
2015. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat, ez attol is fugg, milyen a kapcsolat. En tobbszor szakitottam masfel-2 eves kapcsolatokban es nem viselt meg, m tudtam, h nem lesz kozos jovonk amugy sem. Es a baratsag megmaradt. Aztan megismerkedtem egy fiuval 24 evesen. 4 evig voltunk egyutt, eljegyzett, igent is mondtam, de legbelul ereztem, h nem lesz ez jo egyikunknek sem. Emberkent nagyon szerettuk egymast, de sajnos a ferfi-noi oldal nem mukodott. En egy eleg szentimentalis ember vagyok - nokent ez nem meglepo - o meg mindent csak a logikaval mer, raadasul eleg nehezen nyilik meg erzelmileg. Elvan a kisvilgaban es az sem zavarja, ha a logikus megjegyzeseivel megbant masokat. Teljesen maga ala gyurt a 4 ev alatt a folytonos megalazo megjegyzeseivel - nem vagyok eleg vekony (pedig minden nap sportoltam a munka mellett), nem vagyok eleg hazias (ugy, h miatta a napi 4 ora vonatozas es munka mellett nem volt idom minden nap fozni) es meg sorolhatnam. Allandoan csak jott az elvarasaival, de o meg 2 fuszalat sem tett keresztbe kettonkert. Betelt a pohar, szakitottam. Csak az volt a baj, h tudat alatt teljesen fuggove tett a folytonos megalazasaival es az az erzes alakult ki bennem - tudat alatt - h nelkule nincs ertelme az eletemnek. Beszeltem szakemberrel, m oa szakitas olyan tuneteim voltak, mint egy drogelvonon, pedig soha eletemben nem nyultam semmilyen droghoz, nem is dohanyzom. A pszichologus elmondta, h az ilyen fuggosegnek is ugyanolyan elvonasi tunetei vannak, mint a drogoknal; ejjelente leizzadva, sirva felebredtem, tiszta depresszios voltam. Eleinte nem ertettem, m jozan esszel felfogtam, h a kapcsolat egyikunknek sem volt jo.


Aztan elhataroztam, h eros leszek. Kegyetlen nehez volt, de csak a gyokeres valtoztatas segitett. Minden nap kokemenyen sportoltam - m a sport az egyik legjobb orovssag a depressziora - eljartam baratokkal mindenfele, nem ultem otthon, rengeteget olvastam, majd 1 ev utan kimentem kulfoldre, m jott egy munkalehetoseg. Kb. 1 evbe telt kiheverni...Az elej nagyon brutalis volt es nem tudom, h kepes lennek-e megegyszer ezt vegigcsinalni...

2015. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!