Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a párom látszóla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom látszólag megunt, és a munkahelyén is akad más jelentkező akire lecserélhetne? Tegnap pl. a szexhez sem volt kedve, kicsit meghülyült, sokszor a szakításon járhatott az agya.

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, gyak. ő szedett fel engem. Sok vitánk volt mostanában, sokat beszélgettünk lelki dolgokról is (oda-vissza), és túlságosan megnyílhattam előtte. Én féltékeny voltam egy időben nagyon, "nyomoztam" utána és emiatt nagyot csalódott bennem. Lehetséges, hogy ez a nagyobb probléma? Hogy tudnám kiérdemelni újra a bizalmát (semmi sem lesz olyan mint régen volt tudom).

2013. jan. 16. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy ő kell neked?
2013. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, mert fontos nekem, ki akarok tartani mellette, pont ez vonz szerintem hozzá, hogy nehezen elérhető néha, és hogy nem adja könnyen azt amire nekem szükségem van, de előbb utóbb mégis. Határozottabb vagyok egy ideje azóta kicsit változtak a dolgok pozitív irányba.

22/F

2013. jan. 16. 12:03
 3/6 QueenRavenna ***** válasza:
Azt hittem, hogy csaj a kérdező. :D Legyél már férfi és keress mást, aki megbecsül és SZERET téged.
2013. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Férfi, persze, de ha nagyon erős érzéseim vannak felé, azt nem tudom leplezni, megfogott a tökömnél fogva nem tudom mit tegyek.
2013. jan. 16. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
hidd el sok no van a vilagon akki meg is becsul teged
2013. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak ilyenkor annyira összeszűkül az ember látótere, hogy nem tud másra összpontosítani, csak Ő rá... utálok ilyenkor mindent.
2013. jan. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!