Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hamar tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar tettétek túl magatokat a szakításon többéves komoly kapcsolat után? És hogyan segítettek magatoknak ebben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1 hétig volt rossz, 2-3 hét után már egyáltalán nem jutott eszembe


kerestem helyette mást


2.5 év volt, és én szakítottam


20f

2010. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én úgy érzem nem kell pasi egy jó ideig, senki...csak a szex fog hiányozni de pasival akkor se akarom... úgy is el lehet felejteni, ha nem keresek mást?
2010. szept. 4. 21:10
 3/16 anonim válasza:
Nem tudod ugy elfelejteni!Nekem voltegy 3 éves kapcsim,aminek már 2 éve vége van,és mégis szeretem,hiányzik és ami a legrosszabb hogy 1 honap mulva elvesz 1 kocát XDXD XD,szoval megnösül!ja nem ez a legrosszabb tudok jobbat MÉG MINDIG SZERETEM!!!nincs ennél rosszabb.
2010. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod elfelejteni egy hamar az biztos.... válassz vagy eltűnsz az életéből vagy ha kell szerezd vissza ügyesen!!!!!Én 4 évig vtam vele együtt a szakítás után 4 napig egyfolytában sírtam és már azóta eltelt másfél hónap vtak rajta kívül mások de semmi komoly ennek ellenére még mindig hiányzik....hát én az eltűnést választottam...nem keresem, nem hívom nem érdeklődöm felölle, számára én már halott vagyok!!!!
2010. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én még másfél év után is szomorkodok néha miatta. azóta nem is voltam más lánnyal. mondjuk nem azért mert nem akartam, csak nem volt alkalom.

25F

2010. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
most ért véget egy 2 éves kapcsolatom és nagyon ki vagyok borulva,nem tudom mihez kezdjek ...üres az életem,együttérzek veled kérdező.nagyon remélem hogy 1-2 hét múlva már nem fogok napi 30szor sírni,de igazán elfelejteni nem kevés idő lesz.próbáld lefoglalni magad,barátaiddal lenni,tanulj nyelvet,szórakozz,ismerkedj,foglalkozz magaddal.semmiképpen se ülj otthon és roskadj magadba!!fel a fejjel...
2010. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igazából nem sokat kaptam ettől a kapcsolattól, én adtam, rengeteget, meg nagyon sokmindent feladtam érte, de csak beteges féltékenykedés és hazudozás volt érte a jutalmam...ezért is vetettem véget neki, és ha lett volna eszem, akkor már sokkal hamarabb megtettem volna... de azért még így is nehéz, mégiscsak első szerelem volt meg első komoly kapcsolat :( ráadásul itt maradtam barátok nélkül, ugyanis azokat is elmarta mellőlem
2010. szept. 5. 12:04
 8/16 kuleszmulesz ***** válasza:
2-3 nap alatt simán lemegy, ha van valaki más, aki eltereli a figyelmed róla. Ha nincs más, akkor hónapokig is eltarthat, mire teljesen megemészted a dolgot, de akkor sem leszel teljesen túl rajta. Érdemes új párt keresni....
2010. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nagyon fáj a hiánya, és ráadásul könyörög is... de nem tudok semmilyen érvet felhozni mellette, csak ellene és ha józan ésszel végiggondolom,tudom, h így a jobb
2010. szept. 6. 13:40
 10/16 A kérdező kommentje:
egyébként nincs senki más :( és nem is akarok senkit...
2010. szept. 6. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!