Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki szakított már a párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szakított már a párjával egy másik fiú/lány miatt?

Figyelt kérdés
Mesélnétek saját storyt?
2015. aug. 25. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A családból anyai nagyapámat tudom, aki nagymamám miatt szakított egy másik lánnyal fiatal korában, több, mint 50 éves házasság lett belőle.
2015. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Wow, az szép, tényleg.! Megérte gondolom. :)
2015. aug. 25. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:

17 évesen történt egy ilyen. Nem volt semmi extra.. 2 hónapja voltam együtt egy sráccal, de ő már Pesten tanult, csak hétvégén járt haza. Nem igazán alakultak ki a dolgok és nem is nagyon adtam rá esélyt végül, mert megismerkedtem egy sráccal szintén a lakhelyemen. Velem egyidős volt, tehát még nem ment el egyetemre, nem lett volna távkapcs, és miatta szakítottam a másikkal. 1,5 évig voltunk együtt, első nagy szerelem.


Azóta ilyen nem volt. Viszonylag gyorsan jött egy új szerelem egy szakítást követően, de soha nem az új fél volt az oka a szakításnak. Egyszerűen csak nagyon hamar megismertem valakit.

2015. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a többség akkor szakít ha van helyette más akinek a csónakjába át lehet lépni
2015. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A volt barátnőm egy másik fiú miatt szakított velem :D (persze ezt ő nem mondta el, utólag derült ki)

18/F

2015. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az exem a vőlegényem miatt hagytam el. Jártunk másfél évig, megismertem a vőlegényem, egy hét után már nem volt közöm az exemhez. Mindkettejükkel maximálisan őszinte voltam, az exem is tudta, hogy van valaki, aki miatt elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban, és azért szakítok, mert a másikkal akarok lenni, és a (most már) vőlegényem is tisztában volt vele, hogy nekem amúgy pasim volt. Ez volt másfél éve, azóta a vőlegényemmel összeköltöztünk, és mint gondolom kiderült a "névmásokból", már el is jegyzett :) Életem talán legjobb döntése volt, mikor végül szakítottam az exemmel, bár nem mondhatnám, hogy olyan lazán és gördülékenyen ment, mint ahogy leírtam :D Azért másfél éves, relatíve jónak és gondtalannak megélt kapcsolatot ott hagyni egy hetes ismerettségért... Vakmerő vagyok, sokszor ugrok bele hirtelen jött helyzetekbe, de ez azért nekem sem ment könnyen.


Amúgy ezt leszámítva még sosem szakítottam, hogy közben már megvolt az új.

2015. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Életem első barátnőjével 18 évesen. Ő akkor 15 volt, és nem volt érett egy kapcsolathoz és hozzám sem, úgyhogy 2 hónap szenvedés után (főleg csak nekem volt az, ő azt hitte minden rendben van, hiába szóltam többször is) szakítottam vele. De előtte megismertem egy lányt egy házibuliban és már az elejétől fogva teljesen összeilletünk. Sokkal többet beszéltem ezzel a lánnyal és miután az akkori barátnőm nem volt hajlandó még a szilvesztert sem rám áldozni, akkor mondtam hogy elég és a másik lánnyal töltöttem kettesben, de előtte már szakítottam. Aki miatt szakítottam még mindig a párom és már össze is költöztünk. :)
2015. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És nagyon szeretem is, már a közös jövőnket tervezgetjük, eljegyzés, házasság, gyerekek stb
2015. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!