Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam meg neki? Lelkile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Lelkileg már nem bírom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, de fél év után vége is lett. Nem is igazán volt kapcsolat, nem mondhatnám hogy túlságosan foglalkozott volna velem :/ Olyan "nincs ló jó a szamár is" -nak éreztem, épp ezért a szexet sem élveztem, bármennyire is szerettem volna,... mindazon által beleszerettem (nem tudom hogy miért, és mibe! ). Talán nem is az, csak maga a tény hogy nem kellettem neki, akárhogyis akartam. :/ És ez irtó rossz érzéssel töltött el, nem tudtam felszabadultan boldog lenni, frusztráltan éreztem magam, .. nem kérdeztem Tőle semmit, nem akartam hallani a fájó igazságot! :/ Kellemetlen lett volna bevallani az érzéseimet, tudván hogy a másik felet nem valószínű hogy érdekli.

Majd úgy lett vége, hogy azért jóban maradunk.

Feltételeztem hogy ez annyit takar, hogy köszönünk és kész.

Ennek már fél éve, azóta elég gyakran felhív, megkaptam hogy gyakorlatilag barátot lát bennem. Háát köszi, jó volt hallani :/

Egy idő után csillapodtak az érzelmek, ... belefolytunk hogy olykor összejártunk. Egy ideig tudtam kezelni, de már nagyon nem! Hogy nála olyan mintha együtt lennénk (csók, szex, bújás) utána meg semmi, .. mint 2 ismerős! Hánynom kell ettől!!!

Nem értem mit foglalkozok még ezzel a pasival!!!!! Tudom, hogy kihasznál, manipulál, .. mert tudja hogy gyenge vagyok és érzek iránta, így viszont oltári nagy szemétség tőle!!! ... ahelyett hogy békén hagyna, mert hogy én sosem hívom/keresem.

És effektíve ő mossa kezeit, hisz megmondta, hogy ez addig megy, míg mindkettőnknek belefér, .. nincs rajta felelősség. Én vagyok a hülye hogy még hagyom magam!!!!

A legutóbb is elmentem hozzá, hogy majd én megmondom neki hogy hagyjuk ezt rá. De én hülye elgyengülök vagy hogy ááá inkább nem is mondom, majd szépen leépítem, ... de nem lesz belőle semmi.


De ezt sem értem, hogy nem is csókolózunk, de simogat, odabújik, nem szexelünk, összebújva alszunk ... Akkor ez mi/minek??

Tudom hogy nem akar többet, kár is felhozni ezt a beszélgetést vele, .. de vhogy meg kell értetnem vele, hogy nekem ez így rossz, és barátok sem maradhatunk!

(de sajnos majdnem minden nap bejön a meló helyemre :/)

Örülök hogy látom, de már nem lelkesít, erőltetettnek érzem a beszélgetést, és rossz érzéssel tölt el, hogy közömbös vagyok számára! :'(

Ki akarok ebből mászni és túllépni ezen!!!!


2015. aug. 26. 09:29
 1/6 Mumusan ***** válasza:

Igen-igen...a birtoklási vágy tökéletes példája. Te vagy a kis házi kedvence, porcelánbabája. Amit néha leporolgat. És olyan mint a matrica, nem kopik le.

Legyél határozott!! Mondd hogy van másik pasi a képben. Ne Engedd hogy hozzádérjen, légy hűvös, de semmiképp se bántó. Az ilyenek sokmindenre vetemedhetnek.

2015. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hogy nála olyan mintha együtt lennénk (csók, szex, bújás) utána meg semmi, .. mint 2 ismerős! Hánynom kell ettől!!!"


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ha hánynod kell ettől, akkor mégis miért csinálod?


Szerintem először fejben kéne magadban rendbe tenni a dolgot, tisztázni saját magaddal, hogy te hogy akarsz-e egy érzelmi kötődés nélküli szexkapcsolatot, (ha igen, akkor meg ne gyötörd magadat amiatt, hogy vonzódsz hozzá, elfogadod a szexuális közeledését és örülj annak, ami jó neked ebben a kapcsolatban), ha pedig valóban komolyan gondolod, hogy ez így neked nem jó, akkor döntsd el, hogy kilépsz az életéből, és tartsd magad az elhatározásodhoz.


Ha véget akarsz vetni annak, ami most köztetek van, és el akarsz távolodni tőle, akkor ne EGYETLEN alkalommal mondd el ezt neki egyértelműen és határozottan, és kérd meg, hogy soha többet ne keressen se telefonon, se személyesen, semmilyen formában.


Mondhatod többé-kevésbé jogosan, hogy nem korrekt tőle, amit csinál, és kihasznál, de a te döntésed, hogy belemész-e ebbe vagy sem.

2015. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

>Én vagyok a hülye hogy még hagyom magam!


Igen, ez a probléma.


>Ki akarok ebből mászni és túllépni ezen!


És ez pedig a megoldás. Egyszerűen ne csináld azt, amit eddig, és kész. Hagyd abba. Ne menj el hozzá. Ne találkozz vele. Egy meg egy az kettő.


Mi ebben a kérdés?

2015. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy egy csak barátságba nem fér bele a szex. :-)


Ha ki akarsz szállni, szállj ki.

2015. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

olyan guminőnek használ, amit nem kell de felfújni, de kimosni, - tök jó ez neki.


"Sajnos majdnem minden nap bejön a melóhelyemre" - és?

Ha bemegyek én is, akkor velem is?

Ahol bejön, ott ki is küldöd szépen, - valahogy úgy érzem elmúltál már 10 éves.

2015. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nem is vagy szerelmes, sosem voltál, egyszerűen csak az egódat birizgálja, hogy nem vesznek komolyan, ezért "csakazértis" alapon folytattad és vártad a csodát. Azután meg úgy voltál vele, hogy csak nem hagysz kárba veszni ennyi időt, majd most másként lesz, majd mindjárt beléd bolondul. szerintem nem is rá vagy dühös, hanem saját magadra.
2015. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!