Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Teljesen elment az önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elment az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt a barátnőmmel, sajnos sok veszekedéssel tarkított kapcsolat volt ez. Én szerettem volna több időt tölteni vele, de ő beérte heti, másfél heti találkozókkal is, amik szintén nem voltak meghittnek, tartalmasnak mondhatóak. Általában mentem hozzá este, reggel korán pedig már jönnöm is kellett el, mert dolgozott vagy éppen más dolga akadt, mint hogy velem is legyen. Hihetné az aki ezt olvassa, hogy akkor a szex volt a lényeg. Na hát nem. Mert először 5hónap után értünk úgy egymáshoz. A történethez hozzátartozik hogy nem voltam elötte nővel, tudom hogy nem mentség de a gumiban lelankadt. Második alkalom rá egy hónapra volt, akkor is voltak ilyen problémák de akkor már felállt egy idő után.

Utána nem sokkal kidobott. Ő is szűz volt...

Azóta viszont egy 0 nak érzem magam, szexuálisan is, mindenhogy.

Bocsi ha hosszú lett de így kerek


2015. aug. 26. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, szerintem csak elvolt veled a nő, s nem feltétlen a szexért. Lehet próbált megszeretni, megismerni, de nem sikerült neki, főleg, hogy a szex se ment.

Túl kell tenni magad ezen, s új lánnyal ismerkedni. A szex, lehet a stressz miatt nem ment. Ajánlom, hogy az első szexuális alkalmakkor, vegyél be potencianövelőt.

2015. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem szeretett eléggé, ennyi. Majd lesz olyan nő, akinek olyan fontos leszel, hogy nem fogja beérni azzal, hogy egy-másfél hetente találkoztok, hanem minden nap akar majd találkozni. A másik meg az, hogy nem fogja elijeszteni egy kis nehézség a szexuális életben. A problémákat meg kell oldani, nem elfutni előlük. Persze, ha valakinek nem vagy fontos, akkor inkább elfut. De amiatt nem is szabadna bánkódnó és önbizalomhiányod sem kell legyen.
2015. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
akkor te se voltal mindenhol megkemenyedve:)
2015. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, általában ez történik ha mindkét partner szűz.

Ne aggódj, amit leírtál, az teljesen "normális". Az első jól írta, próbált megszeretni, de nem sikerült. Nem kéne, hogy nullának érezd magad emiatt. Lépj tovább, ismerkedj más csajokkal. Ez nem volt amúgysem egy igazi kapcsolat. Inkább azt mondanám, hogy kb betekintést nyerhettél, hogy milyen lesz egy jó kapcsolat.. és ez volt a vázlat. A szexbe meg bele fogsz jönni, főleg, ha egy olyan csaj kap el, akinek nem te vagy az első-. A gumis dolog sztem bárkivel előfordulhat, hogy lelankad, még avval is, aki már tapasztaltabb. (főleg azért, mert a pasik nem szeretik)

Tehát no para, lépj tovább. Semmivel nem vgay kevesebb!


30N

2015. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Ki milyet szakít...
2015. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sorról sorra ugyanez történt velem is az első barátnőm esetében, még a részletek is stimmelnek (ő is fél év után dobott ki). Ez most ilyen volt, lesz sokkal jobb is. Bánni meg nem érdemes. Amúgy mennyi idős vagy?
2015. szept. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2015. szept. 26. 10:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Lesz majd másik, aki meg teljesen rád fog mászni és kb. te kerülöd majd :)
2015. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikerült a lányt kielégítened? És neki téged?
2015. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Orált akartam csinálni neki de "siettette" a behatolást úgy negyed óra után.

Így se ő sem én nem élveztünk el.

2015. szept. 26. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!