Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szoktak gyakran kinevetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szoktak gyakran kinevetni a lányok, mikor teljesen átlagosan nézek ki, és normális ruhákban járok? Különösen ha elhaladok mellettük. Emiatt semmi önbizalmam nincs már.

Figyelt kérdés
Vagy lehetséges, hogy nem rajtam nevetnek ilyenkor?
2014. nov. 6. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
23/F
2014. nov. 6. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ha elég sokszor van ilyen, akkor valószínű, hogy rajtad nevetnek, már bocs.
2014. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami lehet mégsem olyan normális rajtad, vagy épp jól nézel ki, és tetszel nekik, és zavarukban nevetnek... bármi lehet. Kép?
2014. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de hát miért?
2014. nov. 6. 17:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Küldök privátba.
2014. nov. 6. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldj képet, lány vagyok
2014. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de ha a barátnőimmel vagyok mimden helyes pasin nevetünk mert eggyikük biztos mond valami hülyeséget pl. Jajj de szexi fiúcska ez a lightosabb verziók közé tartozik de nagyjábol ennyi ha helyes pasi megy el melletünk nevetünk ha csúny felhúzott szemöldökkel fintorogva ... Azért küldhetsz képet
2014. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert taj paraszt mindegyik! Hiába néznek ki jól,mégis sötétek,mint a vakond belsőzsebe
2014. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!