Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány barátom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, aki miatt teljesen leépül az önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt köztünk soha semmi, de nagyon jól megvagyunk. Régebben szerettem volna tőle többet, de így alakult.


Viszont én tudok a pasi ügyeiről is. Szépen fokozatosan leépült az önbizalmam emiatt, mert az évek során kavart pár sráccal, és sosem értettem, ők miben voltak jobbak mint én.

Állandóan azt kérdezem magamtól, hogy bennem mi a hiba, mit rontottam el.


Nem tudom mit tegyek. A barátságomat nem akarom megszakítani vele. Ha meg megkérem, hogy ne meséljen nekem a pasi ügyeiről akkor oda lenne az őszinteség a részéről és az már nem lenne igazi barátság.


Valaki hasonló helyzetben volt/van? Mit gondoltok ?


2014. jún. 10. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan jártam mondjuk kicsit más de a lényeg ugyanaz :D
2014. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leírtam már pár ezerszer ide, de úgylátom "az ismétlés a tudás fáj"... :-)


Szóval a nők rajonganak a hülye bunkó paraszt seg*gfejek iránt, akikkel ugyan nem tudnak kommunikálni semmiről, de jól megba*szatják a seg*güket...


...ezzel szemben a jófiúkat arra használják, hogy a kapcsolataikban elszenvedett sérelmeiket valakikkel megbeszéljék...


...így tulajdonképpen a nők elérik mind a két vágyukat, az egyiket a rossz fiúktól (szex), a másikat a jófiúktól (lelki fröccs)...


...tulajdonképpen a nők ezért mondják mindig, hogynincs tökéletes pasi, mert az egyik jól megdugja őket, a másik meg jól elbeszélget velük, de a kettő együtt nem megy! :-)

2014. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Pont ugyanilyen szituációban vagyok, csak lányként. Őrülten tetszik egy pasi, akivel barátok ugyan nem vagyunk és nem voltunk, de elég sokat tudunk a másikról. Nekem ő volt a legfőbb bizalmasom, mindent elmondhattam neki, és iszonyatosan jól tudott vigasztalni, vagy velem együtt örülni.

Miért a múlt idő? Mert januárban betelt nálam a pohár: én is mindig kevesebbnek éreztem magam amiatt, hogy köztünk nem lehet semmi. Ugyanazokat a kérdéseket tettem fel magamnak, amiket Te is, Kérdező. Pontosan tudta, hogy mit érzek iránta, de még akkor sem startolt rám, amikor épp egyedül volt. Így most igyekszem visszalépni, és nem mindent elmondani neki, vagy hozzárohanni minden apró-cseprő dologgal. Telefonszámát is töröltem a telefonomból, hogy amíg megkeresem a számát, végig tudjam gondolni, hogy valóban fel kell-e hívnom, vagy el kell-e küldenem neki azt az sms-t. Úgy érzem, hogy ez működik. De van még hová fejlődni, mert még mindig féltékeny vagyok. Vagy egy legutóbbi közös ebéd után is úgy mentem haza, hogy mi a baj velem. :-(

Szóval szerintem egy kis távolság közöttetek segíthet. Ha igaz barátok vagytok, ez nem fogja befolyásolni. Én is őszintén elmondtam, hogy ez a helyzet, és továbbra is szóba áll velem. :-)

2014. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nehogy már ne tudjak egyszerre jól elbeszélgetni egy lánnyal és szexuális életet élni vele :D
2014. jún. 10. 17:22
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves hármas válaszoló!


Az a baj, hogy lelki értelemben már túl közel érzem magamhoz. Ez az érzés kölcsönös.

Volt egy időszak mikor direkt próbáltam nem keresni és hanyagolni, de ő keresett engem. Nem érzem, hogy kihasználna. Tényleg szeret engem, mint barátját, éppen ezért nem érzem korrektnek azt sem, ha esetleg megpróbáltam tudatosan leépíteni a kapcsolatunkat.

2014. jún. 10. 17:26
 6/8 anonim válasza:

3-as vagyok

Igen, így valóban nagyon nehéz.

Tudja, hogy mit érzel iránta? Ha tudna róla, talán tapintatosabban kezelné a pasi-kérdéseket.

2014. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Régebben volt köztünk egy kis konfliktus ebből adódóan. Tehát tudja, hogy valaha többet akartam tőle igen.

Bizonyos értelemben tudatosan akartam ( de szerintem ő is ), hogy nyíltan megtudjunk beszélni egymással mindent, mert ha titkolóznia kéne, az már nem lenne egészséges. Így nem hinné el, hogy tényleg nem akarok tőle semmit.


Inkább higgye azt, hogy már nem érdekel mint nő, ha ez kell egy szoros barátsághoz. Csak hát közben szenvedek emiatt. Visszacsinálni már nem tudom, a barátságát nem akarom elveszíteni.

2014. jún. 10. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben és a legjobb barátom csinálhatott volna azt amit akart /ő egyszerüen megakart csókolni / na akkor azonnal mondtam neki hogy szó se lehet semmiről .Vagy elfogadod a legjobb haverságot vagy ha neked jobb ne találkozzunk.Legjobb barátok maradtunk ,persze ehhez hozzá tartoztak a privát dolgok elmesélése is .Barátságunk mai napig tart neki is lett egy barátnője igaz sokat kellett várnia :-)
2014. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!