Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek ha szeretnem ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretnem ujra meghódítani barátnőmet?

Figyelt kérdés
Életem legrövidebb kapcsolata volt mindössze 4 hónapig tartott. Pár évvel ezelőtt kezdődött, hogy találkoztunk már akkor valami megfogott benne de a találkozás rovid beszélgetés utan majdnem egy evig nem is hallottam felőle, de akkor eszemben sem volt hogy esetleg valamit szeretnek tole vagy forditva. Aztán kb egy ev utan semmiből semmi elkezdtünk irni inetrneten ez tartott kb masfel hónapig de akkor volt barátja. De akkor sem merult fel hogy találkozni. Aztán újabb par hónapos szünet es újból egy veletlen folytán egymasbabotlottunk es akkor a körülmények kedveztek es par randi találkozás es összejöttünk. Nagyon jol kijöttünk egymással. Aztán három hónap utan munkambol kifolyólag az utolso 4. Hónapban 3hetet voltam tavol otthonrol es akkor tortent valami. Beszéltünk telefonon es ereztem hogy valami nincs rendben de nem kérdeztem ra. Aztán mikor haza mentem bejelentette hogy valami megváltozott hogy mar nem érzi azt amit eddig érzet es hogy neki nem jó. Kertem hogy legyen picit türelemmel. Aztán ra par napra kaptam tole egy üzenetet hogy vege es ne is keressem. Nem akart velem találkozni sem telefonon beszelni semmi. Ez volt valamikor majus vegen. Aztan junius közepén megis talalkoztunk hogy személyesen szakitson velem. Azota nem beszéltünk. Termeszetesen nagyon bánatos voltam. De azt hittem kiheverem. Par hete mar jobb is volt de termeszetesen hiányzott. Most pedig második hete kb újból csak Ő ra tudok gondolni es nagy hianyzik. Belé szerettem es szeretem őt. Szeretnem valahogy vissza hódítani, beszelni találkozni vele. De kicsit felek hogy Ő nem akar. Fel szeretnem hivni telefonon hogy,megkerjem talalkozzunk de felek hogy visszautasítja. Mit tegyek? En F/29 Ő L/30

2015. szept. 1. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ehhez pontosan tudnod kellene, miért szakított veled.

Elmondta a szakítás okát, vagy csak ködösített?

Sok értelme nincs, de nyugodtan, hívd fel, max. valóban elutasít és nyugodt szívvel lezárhatod magadban, hogy tovább tudj lépni.

2015. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ködösítés
2015. szept. 1. 10:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj túllépni rajta, tudom nehéz, de ne keresd egyáltalán. Nem ő az igazi számodra, remélem hamar megtalálod a hozzád illő lányt, akivel boldog leszel.

Sok sikert!

2015. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szeretnem meg próbálni. Csak abban kerek tanácsot hogy mit mondjak neki, miert szeretnek találkozni. Mert nem akarom rogton ezzel az ujrakezdos témával kezdeni
2015. szept. 1. 11:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Hívtam Őt délután telefonon, de nem vette fel. Még egyszer szeretnem megpróbálni őt felhívni. Szerintetek mikor vagy mennyi idő után? De nem akarom hogy ugy erezze hogy zaklatom őt es tolakodó sem akarok lenni. Kivetelesen harag nelkul szakítottunk, senki nem hibaztatott senkit. Tobb mint 2 hónap utan most probaltam őt hivni eloszor.
2015. szept. 1. 19:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerult par sort írnom vele, azt mondta hogy majd hetvegen hivjam fel telefonon. Mit tanacsoltok mit mondjak neki? Ha személyesen tudnek vele beszelni akkor mar tudom, de telefonon keresztül felek hogy nem fog akarni vegig hallgatni.
2015. szept. 2. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj újrakezdésről beszélni vele, lazán kérdezd meg, meghívhatod-e egy moziba, vagy fagyira, ilyesmii, mert különben elfog zárkózni. Próbálj barátként viselkedni vele.
2015. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, sajnos:(

Ne hívogasd és ne írj neki az tuti. Saját példámból megtanulom lassan én is. Pedig okos ember nem a saját kárán tanul, úgy látszik én igen.

2015. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Köszönöm!
2015. szept. 2. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Toltsd le ncore-rol a visszaszerzem az exem pdft. Ott leir mindent rezsletesen. En is vegigolvastam, sok hasznos dolgot elmond. Nalam szinte szorol szora ugy tortentek a dolgok. 28f
2016. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!