Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Dobjam a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, mikor megismerkedtünk azt hittem végre egy kedves,aranyos lányt kaptam...Aztán lassan elkezdődtek a rossz dolgok.Egy hipermarketben pletykáltak róla,az egyik ott dolgozó ember akit annyira nem ismerek meglátott vele és rögtön megkeresett mikor egyedül mentem a boltba. Aztmondta hogy sokan végigmentek rajta,és nemtudom hogy elhigyjem e,és el se mondtam egy darabig a barátnőmnek.Egyszer nálunk aludt és folyton nézte a telefonját,megkérdeztem tőle mért nézi aztmondja egy ember hívását várja(többet erről nem mondhatok de ez a cselekedete összekapcsolódik a pletykával)nemtudom lehet hogy a barátja mert aztmondta,de nem tudhatom.Egy párszor összevesztünk ezért azért,miközben velem volt folyton a telefonját nézte,a facebookon írogatott ezzel azzal,legfőképp fiukkal,megkérdeztem mért van csak fiú ismerősöd? aztmondta a lányok nyávognak.Egy párszor voltak dolgai,például elmentünk 3-an én,ő,és a barátom,a hipermarketbe és egymás mellett mentek,a barátnőm többet foglalkozott a barátommal mint vele,lehet csak barátkozni akart de nem tudom.Mikor jöttünk ki a hipermarketből találkozott az egyik barátjával rögtön rászállt,én meg mögöttük mentem és közvetlen a haverja mellett ment.Volt egy párszor hogy fiúval láttam.Mikor másfél hónapja ismertük egymást azt írta mögöttem másnak,hogy nincs barátja,meg hogy van de kényszerből van velem,Aztán 2 hónap után ezekről leszokott,először amikor lefeküdtünk egymással utána látszott rajta hogy megváltozott.Miközben velem volt sokszor lenémította a telefonját,azt mondta ne zavarják,de azt is mondta úgyse hívják.Viszont volt egyetlen egy igaz barátja a többire aztmondta azok a haverok akikkel régen bulizott stb.Abba az egy barátjába régen szerelmes volt,de mivel a fiunak ő nemkell ezért barátok maradtak(legalább is ezt mondta).Aztán lassan láttam hogy fontosabb mint én,mikor velem volt egész nap nézegette a telefonját,hogy írt e,amikor egyszer otthon volt sokszor hívtam nem vette fel irtam sokat,és aztmondta hogy tévézett.Ezek szerint a TV fontosabb mint felvenni a telefont nekem.Egy idő után elegem lett ebből mondtam neki válasszon,vagy ő vagy én,engem választott,aztán megtudtam csinált egy másik facebookot és arra vette fel.Egy darabig mondtam hogy jólvan akkor jólessz így,de aztán jött egy csekk 10ezreket el telefonált,és nem velem mert én hívtam őt,szerintem azzal a ,,barátjával",szerintem szerelmes még mindig belé mert úgy beszélt róla ,most ott tartunk hogy megint mondtam hogy válasszon vagy ő vagy én.Először elküldött azzal a szöveggel hogy ne szakítsam el az egyetlen barátjátol.Másnap írta hogy meggondolta magát és mindent fel ad mert szeret és szeretné ha boldog lennék.Ezek után nemtudom higyjek e neki,vannak jó tulajdonságai is jószívű,kedves,de képes egyik percről az angyalról a démonra változni,és hiába vagyok nyugodt ő akkor is veszekedik és vitatkozik még ha nincs igaza akkor is.Nem tudom szeressem amíg nem talál/vagy találok jobbat nálam/nála vagy hagyjam ? mostanában keveset vitatkozunk mert a legtöbb rosszról leszokott de az egyetlen barátját még mindig szeretné megtartani.

Amikor meg elküldöm és próbálok vele szakítani hogy akkor vége mindig írogatja sms-ben hogy szeret,meg amikor vele vagyok ölelget,csókolgat.Látszik hogy szeret de közben néha fontosabb a barátja mint én,és a furcsa dolgokat már abbahagyta,



2014. dec. 7. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt kínszenvedés olvasni. Tagolatlan, áttekinthetetlen, unalmas.
2014. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod, hogy egy a tömböt valaki elolvassa, értelmezi, és tartalmilag reflektál rá, akkor el vagy tévedve. Egyébként pedig "Bitches be crazy!"
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
fuu ember...nekem hasonló módon kezdődött az előző kapcsolatom. Én nem tudtam feldolgozni meg megbocsátani ... ezt a döntést neked kell meghozni,h megéri-e egy ilyen lánnyal lenni aki már a kapcsolatotok elején letagadott. Kétlem ,h ő lenne az igazi.
2014. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, hasonlóan én is voltam már, hogy azt hittem szeret, azt mondtam "látszik, hogy szeret". De csaltak az érzéseim, nem így volt. Bejelentette nekem, hogy szereti még a volt barátnőjét, és ez volt a korrekt, hogy elmondta. A te barátnőd pedig nem tudja mit akar. Biztosan kedvel téged, de az, hogy veled van én feltételezem csak azért, hogy hátha el tudja felejteni a korábbi barátait stb. Határozatlan, és fél, ha téged elveszít nem lesz senkije. És azért tagad le, hogy ha lesz majd más, akkor dobni tud téged, így nem marad egyedül.

Én ott hagynám a helyedben, mert ez neked rossz így. Látod a rossz tulajdonságait, és az, hogy azt veszed észre megváltozott színészkedés és álca.

2014. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én dobnám, nem mert hátha megcsal, hanem mert biztos hogy többet foglalkozik a haverjaival mint veled. Akkor meg minek is vagy neki?

ismerek egy ilyen csajt. Aranyos, okos, egyénisége is van, szép és ha van szabad ideje, akkor azt a haverjaival tölti. Nem pasizik és ha pasi van a láthatáron, ő nem engedi magát randira menni, inkább a haverokkal van. Ha nem feltételezem hogy ribi, akkor is túl sokat foglalkozik a haverokkal, ahogy a te csajod.

2014. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az első két kommentelőnek üzenem hogy sok dolog van itt és nagyon nehéz átláthatóra csinálni.amúgy még így is van aki megérti a lényegét
2014. dec. 7. 14:19
 7/15 A kérdező kommentje:
aztmondta azért tagadott le mert nem kérdeztem meg tőle hogy lesz e a barátnőm xD
2014. dec. 7. 14:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelmű, hogy mit kell tenned.
2014. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ja és mikor számonkértem hogy mértnem vette fel aztmondta tévézik és nehogy már nelegyen szabadideje.Azt látom rajta hogy addig érdeklem meg addig a pasija vagyok ameddig unatkozik és ameddig ráér.jótulajdonságai:

jószívű,kedves,aranyos,és szép.Persze a legtöbb vitába én is résztvevő voltam,kicsit féltékeny típus vagyok és ha meglátom egy fiúval már ideggörcsöt kapok,az első nap az évben mikro új suliba ment rögtön egy sráccal jött ki,és mikor megkérdeztem mi a fene aztmondta hogy nyugi van barátnője :(

2014. dec. 7. 14:35
 10/15 A kérdező kommentje:
ja és miközben velem járt a gépén az a barátja volt a háttér és volt egy album amibe tele volt az ő fotójával,3hónap mulva kidobta az albumot(legalább is ezt mondta) és a gépén a hátteret sikerült átváltania..
2014. dec. 7. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!