Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha haverom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha haverom a hátam mögött összehozta a barátnőmet egy másik pasival, és ezért a csaj elhagyott?

Figyelt kérdés

2,5 éves kapcsolat, sok mindent túléltünk, kb. 1,5 hónapja kimondtuk, h szünet, de azért a félévet még kibírjuk és megpróbáljuk jól érezni magunkat. Ezután is egymással aludtunk, dugtunk, stb. Kb. 1 hete viszont bejelentette, hogy ő már talált valakit: nagyon hamar ment minden: találkoztak, sétáltak, rengeteget beszélgetnek. Kiderült h az eddig legjobb barátomnak hitt emberke hozta őket össze, mert sokat beszélt neki az "elromlott" kapcsolatunkról. Én nem voltam erre felkészülve, pláne h ilyen gyorsan tette túl magát rajtam, de ő azt mondja, h fokozatosan szeretett ki belőlem, és már nem érez semmit (nem úgy tűnt). Az új pasit viszont már nagyon jól megismerte, állítólag szerelmes belé (amúgy 10! év van köztük). Most ott tartok, hogy nem tudok semmit sem csinálni, mert arra gondolok, hogy a kapcsolatunkat újra helyretudtuk volna hozni, én szeretem és képes lettem volna boldoggá tenni, de ő most már nagyon rideg és lesz*r mindent. Azt akarta, h szedjek össze valakit, h neki is könnyebb legyen. De én ezt nem tudom feldolgozni, pláne, h a heverom is elárult, és tudom, h ha az új pasi nem lenne képben, akkor most megpróbálnánk rendbehozni a kapcsolatunkat, úgy mint régen. Amikor én szakítottam vele régebben, én megbocsátottam neki és nem bántam meg, most pedig nem éli át a helyzetemet, pedig annyi mindenen átmentünk már...

Mit tegyek? Hogyan kezeljem mindezt?

24F



2015. ápr. 2. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kimondtátok, hogy szünet, akkor már amúgy sem tudtad volna helyrehozni. 2,5 év sok idő, 2,5 évetek volt bizonyítani a másiknak, hogy hosszútávon összeilletek, egymásnak vagytok teremtve. Nem így alakultak a dolgok, hiszen a "megromlott" kapcsolatotok szülte a szünetet is, nem volt tökéletes minden. Elhiszem, hogy rosszul esik, hogy ilyen hamar továbblépett, de ha 2,5 év alatt ez lett a vége, akkor már plusz pár hét/hónap nem javított volna ezen.
2015. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennek vége,mivel mondta hogy folyamatosan kiszeretett belőled.Amíg te azzal voltál elfoglalva hogy jobbá tegyed a dolgokat,addig ő közben szépen leépítette magában a dolgokat,ezért tudott nyitni az új pasi felé is.A haveroddal megszakítanám a kapcsolatot.És ne beszélj a csajjal se ha már ezt így eldöntötte,menjen a másik palihoz.
2015. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes tapasztalat úgy nagy általánosságban ez is, hogy habár egy szünet már nem éppen a legegészségesebb egy kapcsolatban, mégis ezt az időt általában a férfiak a renoválására, a megjavításra szokták fordítani, míg a nők a szünetet egy másik fаsz utáni keresgéléssel töltik.
2015. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sokszor szakítottunk már, többször szüneteltünk, sokszor volt h kimondtuk h vége, de aztán úgysem bírtuk ki egymás nélkül és megint összejöttünk. mindig abban maradtunk, h nem jövünk össze senkivel, csak kicsit fellélegzünk és akkor meglátjuk, h mennyire akarjuk még a kapcsolatot.

a régi "haveromat" rögtön letiltottam a pi*csába, ha szembe jön velem, abból sem lesz köszönet.

2015. ápr. 2. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondok jobbat is, engem két havernak hit alak is ejtett úgy, hogy .... beszéltetett arról a csajról kire rá hajtottam majd:

-az első egy nap után megdugta

-második esetben pedig elkezdett randizni vele


A legfrusztrálóbb és a legnemistudomilyenebb az egészben, hogy én ezen lányoknak még annyira se tudtam a közelébe kerülni, hogy legalább megfogjam a kezét.


Még sosem volt barátnőm.


29f.


Megérdemelné a haverod, hogy jól beverd a képét, de ... nem ért szerintem annyit, hogy bajba keverd miatta magad.

2015. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ejtett úgy = ejtett át úgy
2015. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én amúgy akkor szakítottam vele, miután kiderült, h megcsalt (fél évig titkolta). lehet akkor nem kellett volna visszafogadnom? öngyilkossággal fenyegetőzött és hogy neki senkije sincs rajtam kívül. visszafogadtam és azt hittem, majd rájön h ez nem megoldás. de újból egymásmatudtunk szeretni és megbocsátottam neki, habár kib*szottul fájt. lehet akkor kellett volna írnom, de utána még annyi sok jó dolog történt velünk...
2015. ápr. 2. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Megcsal és még ő zsarol, hogy újra elfogadd, hát nem tudom mit szóljak ehhez, de olyan mintha csak irányítani akarna. Én nem tudnám visszafogadni.

Nekem még nem volt barátnőm, persze próbálkoztak nálam olyan emberkék kik pár éve elutasítottak de már én mivel már csak azért nem tudtam elfogadni mert azt éreztem, rajta hogy már jó lettem és is évek után ha mér nem kapott mást. Hát akkor ha megcsalna....

2015. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!