Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetünk újra barátok szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk újra barátok szakítás után?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok voltunk, aztán 2 évig együtt voltunk, aztán szakított velem. A barátságunk nagyon jó volt. Már túltettem magam rajta. Szerintetek megemlítsem neki, hogy lehetnénk barátok? Nekem mint barátra, nagy szükségem lenne rá.
2015. szept. 3. 11:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok (N), ő 27 (F).
2015. szept. 3. 11:38
 2/14 anonim ***** válasza:

ha ő is szeretné akkor lehettek, csak akkor beszéljétek meg, hogy csak barátság, később nehogy többet akarjatok...


22F

2015. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért lett vége, mert nem szerelmes. Eből kiindulva nem hiszem hogy történne köztünk bármi...
2015. szept. 3. 11:43
 4/14 anonim ***** válasza:

hát csak nehogy fellángoljon vagy te...

csak később a te vagy az ő partnere lehet féltékeny lesz erre a dologra...

2015. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor barátok voltunk, lángoltunk mindketten. Aztán félve belevágtunk mindketten a kapcsolatba, de a félelem nagyobb volt... Megszűnt a láng. Nekem is eszembe jutott, hogy mi van, ha a barátság mellett megint megint fellángolunk... De nem akarom. Szerinted esélyes, hogy ha 2 évig nem volt szerelmes, akkor a barátság alatt megint többet érez?
2015. szept. 3. 11:49
 6/14 anonim ***** válasza:
az esély mindig meg van...ha pont egy rossz korszakában mellette vagy és rájön, hogy a te szereteted és figyelmed kell neki akkor abból lehet fellángolás...
2015. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Annyira sokat segítesz, hogy tisztán lássak, köszönöm! De 2 évig nem volt szerelmes. És a barátság arról szól, hogy egymás mellett vagyunk mindig. Így is azt gondolod, hogy fellángolhat? Nem igazán szeretném..
2015. szept. 3. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ha eddig nem történt semmi akkor nem valószínű, viszont ha épp sérült akkor ugye könnyebben fellángolhat az iránt a szerelme akitől szeretetet kap...de lehet csak egy fellángolás és nem szerelem lesz, csak a szeretet éhség miatt jobban vonzódik hozzád, viszont akkor neked kell erősnek lenned és időben megállítani!
2015. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem pacalpörkölt, hogy minél többet melegíted, annál finomabb. Oka van, hogy ő nem keresi a társaságodat.
2015. szept. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minek jöttetek egyáltalán össze így? Ez egy halott emberi kapcsolat.
2015. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!