Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tettétek túl magatokat a szakításon? Mennyi időbe telt? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Több mint két és fél éve vagyunk vagyis voltunk együtt a párommal. Az utóbbi egy évben nála laktam, szüleivel, együtt terveztük a közös lakásvételt, stb. Párhete viszont családi okokból hazakellett jönnöm, így kevesebbet találkoztunk, viszont sokkal többet veszekedtünk. Heti 1-2 napot töltöttem nála az utóbbi 3-4 hétben de akkor is mindig sírva jöttem el. Egyszerűen nemtudjuk egymást elviselni, viszont rettentően szeretem és azt hiszem ő is. 1 hete beszéltük meg hogy akkor legyen végleg vége. De mindennap ír, beszéljünk, menjünk balcsira stb. Én meg csak sírok és mondom neki hogy hagyjon mert nem tudom meddig bírom. Ő az első szerelmem, az első kapcsolatom. Minden hozzáfűz rengeteg közös holmink van, a dolgaim 90%a tőle van. Nem apróságok, amiket csak úgy ki lehetne dobni. Én is tudom, hogy hosszú távon ez tényleg nem működne már, ugyanis utálja az egész családom, amire nincs oka, anyukámat szívből gyűlöli, egyetlen egyszer beszélt vele mikor összejöttünk. Emiatt én is sokat veszekedtem a szüleimmel itthon. Szóval nagyon sok rossz volt a dologban ezért is költöztem hozzá ami egy darabig működött aztán már nem fértünk össze.. Viszont most is mindennap hiányzik nem tudok másra gondolni csak rá, a közös emlékeinkre és élményeinkre, arra hogy belehalok ha mással látom.. Mit tegyek? Nagyon el vagyok keseredve, barátom egy szál sem mert a kapcsolatunk megölte a barátaimmal való viszonyaimat. Anyukám elköltözött Pestre, apukámmal lakom itthon. Esti iskolába iratkoztam be még nyáron, kedden kezdődne de már ahhoz sincs lelki erőm.. Fogalmam sincs mit tegyek nagyon rosszul érzem magam. Ti mit tennétek?

2015. aug. 30. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Idő az változó, ha van más akkor gyorsabb. Kérd meg utoljára, hogy fogja vissza magát, ha ez után is tovább húz akkor szakíts meg vele minden csatornát egy időre.
2015. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolni sem tudok arra hogy más kerüljön a helyére. Mindennél jobban szeretem, csak már sajnos nem működik a dolog. Igen, tudom hogy az lenne a legjobb, de valahol belül várom is hogy keressen meg nem is.. Egyszerűen nem tudom mit tegyek.. Seveled senélküled kapcsolat.
2015. aug. 30. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottál addig, hogy szakìts, akkor tartsd magad hozzá. Szakításhoz is nagy erô kell, ha nem voltál vele boldog, akkor már ne táncolj vissza. Lennèk a helyedben, èn mèg egy lèpèssel visszább vagyok, mèg nem tudtam szakìtani, de az előző kapcsolatombòl tudom (ahol menyasszony voltam), hogy ha már a szakìtáson tùl vagy (ami nekem a legnehezebb), akkor a többit az idő megoldja. Jelenleg nekem sincsenek barátaim a mostani kapcsolatom miatt, de amíg nem lèpek ki nem is lesz ès neked sem. Kitartást kívánok.
2015. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy 2,5 éves kapcsolatom, eljegyeztük egymást, már lakásokat nézegettünk. Annak ellenére, hogy az utolsó fél év már maga volt a pokol, minden nap veszekedtünk, minden apróságon, szex meg alig-alig volt. De áltattam magam tovább, mert annyira szerelmes voltam belé.

Nagy szerencsémre én borzasztó lobbanékony természet vagyok, én mindig mindenkivel botrányosan szakítottam, és "a legyünk barátok" szóba sem jöhetett. Az mindig csak szenvedést hoz, szakítani végleg kell és soha többet nem találkozni.

Szóval egy hétvégére hazament az anyjához, én meg felhívtam nagy szerelmesen, és az anyja nem is tudott róla, felhívtam még az összes kollégiumot, ahol aludni szoktunk, sehol nem szállt meg. Amikor hazajött megkérdeztem tőle, hogy mégis hol voltál, és azt mondta, hogy az anyjánál. Kivágtam a bőröndjét az ajtó elé csak úgy zörgött, hogy soha többet látni sem akarom. Azóta sem tudtam meg, hogy hol volt és kivel, lehet, hogy volt ésszerű magyarázat, de én akkor nem akartam hallani. Elköltözött másik városba, azóta egyszer találkoztunk, meg persze elhozta a feleségét bemutatni a legjobb barátunknak, de pechje volt, mert én pont nem laktam már otthon.

Én utána lefogytam 2 hónap alatt 10 kg-t, heti 3-szor mentem buliba lerészegedve, és fél év alatt volt vagy 10 egyéjszakás kalandom. Nem vagyok rá büszke. Utána meg megundorodtam az egésztől és évekig szóba sem álltam egy pasival sem. Szóval én nagyon-nagyon nehezen vészeltem át.

Tudom, nem könnyű, de én már tudom, hogy jól döntöttem. Azóta már férjhez mentem, és utólag visszagondolva nagy hülye voltam, hogy nem szakítottam vele már korábban, nem volt az egy jó kapcsolat. Szóval gondolj arra, hogy hosszú távon csak jót teszel vele magadnak.

Az is normális, hogy jelenleg nem sok barátod van, próbálj ismerkedni a suliban, munkahelyen.

2015. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönömszèpen a válaszaitokat! Most fent voltam pesten anyukamnal es a parjanal egy hetveget egesz jo volt kevesebbet gondolt ra.. Most viszont megyek haza es mar erzem h otthon megint mindem rossz lesz.. Kozben ezer fele dolog kavarog a fejemben.. Remelem csak a stressztol de 2hete kesik a menzeszem.. Minden miatt ideges vagyok folyamatosam hanyingerem van.. Remelem helyre jon minden..
2015. szept. 6. 09:32
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hát ez már csak ilyen, nekem is pont akkor késett. Be is voltam tojva rendesen.
2015. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kezdj/-(etek) el járni egy normális közösségbe, alakíts/ -atok ki kapcsolatokat!

Sok ember ott cseszte - cseszték el, hogy egy ember mellett köteleződik el, gondolj csak abba bele, hogy mi lesz akkor ha megunjátok egymást?

- egyikőtök megy az utcára?


Na ezért kellenek a kapcsolatok; barátok, hogy egy egy hónapra - hétre hozzájuk tudj költözni feltöltsenek érzelmileg (melletted álljanak segítenek, meghallgatnak), ne legyenek ilyen kérdéseid interneten, ismeretlen, tudatlan emberektől akiknek még egy ( 1 ) normális kapcsoltunk sincs, ezektől az emberektől nem sok értelmes dolgot fogsz tudni hallani, olvasni, tanulni itt a gyakorin!



RÖVIDEN ENNYI!

2015. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!