Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan én lennék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én lennék a szemét harmadik?

Figyelt kérdés

Egy véletlen folyamán ismerkedtem meg egy sráccal (32), aztán elkezdtünk barátkozni. Már az elején tudtam, hogy hosszabb kapcsolata van, nekem is. Megmondtam, hogy nem szeretném se a sajátomat, se az övét elcseszni.

Nem feküdtünk le, és nem kavartunk.

Megmondtam neki, hogy bár szimpatikus, nem akarok semmit töle. Nem vagyok valami könnyü természet, ráadásul hozzá pofátlanul fiatal is, nem látom értelmét. Nem mondom, hogy mèg sosem szakított senki miattam, de sportot azért nem üzök belöle.

De gondolom, szegény barátnöje (29), majd csak annyit fog látni az egészböl, hogy itt egy tinipitsa, aki ráunt a pasijára, és szórakozásból lenyúlta másét, mert ö megteheti.


21l


(A srác nekem elmondta, hogy én vagyok az egyik fö ok, mert odavan értem)


2015. szept. 8. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mit szeretnél ettől a férfitól? Mi a célod, hogy találkozgatsz és barátkozol vele?


"A srác nekem elmondta, hogy én vagyok az egyik fö ok, mert odavan értem."


Minek vagy az egyik fő oka szerinte?

2015. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem az van, hogy van egy kapcsolatod, de hízik a májad, hogy egy idősebb pasi (neki is van kapcsolata) odavan érted, ezért udvaroltatsz magadnak, vagyis hagyod, hogy udvaroljon barátság címszó alatt, ami ugyanaz.

Igen, ez így tényleg elég idióta tinipitsás.


A tiszta az lenne, hogy ha már valóban meguntad a pasidat, akkor vagy megpróbáltok valamit tenni a kapcsolatotok javítása érdekében és leépíted a haversrácot, vagy szakítotok, ő is szakít a barátnőjével és összejöttök.

2015. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

>De gondolom, szegény barátnöje (29), majd csak annyit fog látni az egészböl, hogy itt egy tinipitsa, aki ráunt a pasijára, és szórakozásból lenyúlta másét, mert ö megteheti.


Igen, a barátnője valószínűleg ezt fogja gondolni, ha másért nem, önvédelemből. Mégsem gondolhatja azt, hogy "ó, ez a lány fiatalabb, szebb és jobb, mint én, nyilván én vagyok a hibás, hogy elhagyott a barátom", hanem téged fog okolni. Ez természetes.


De most akkor mit akarsz végül is? Ha te szakítani akarsz a pároddal és összejönni ezzel a sráccal, és ő is ezt akarja, ha mindketten váltani akartok akkor hajrá. De ha nem, akkor hagyd ezt az egészet, mert sokat árthatsz. Ha csak az tetszik, hogy valaki figyel rád és udvarolgat, akkor inkább fogd vissza magad.

2015. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap egy ugyanilyen kérdésnél, jól le lettem hülyézve a véleményem miatt. De a második válaszoló nagyon jól összefoglalta. Amíg ezt a helyzetet így fenntartod addig sajnos te vagy a szemét harmadik. Lehetne csúnyábbakat is mondani, valószínűleg meg is érdemelnéd, mert ahogy írod ez azért nem egyedi eset nálad. Rácáfoltál a nők előbb érnek sztereotípiára, végül is nem vagy elkésve. Csak nehogy egyszer te legyél ilyen helyzetben a B oldalon
2015. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem mondom, hogy mèg sosem szakított senki miattam, "


Na itt a hiba, és benned.

Teljesen más lenne, ha soha nem engedted volna meg, hogy miattad bárki is szakítson, és úgy történik ez, mint úgy ahogy nálad van.


És mivel ez nem először fordul elő, igy azt mondom, hogy igen, te vagy a szemét harmadik. Egy normális kis nő sosem engedi, hogy miatta bárki is szakítson, mert pontosan tudja, hogy más kárán boldogsága sosem lesz.

2015. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!