Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Ha volt valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha volt valaki hasonló helyzetben. Ti megbocsájtottatok?

Figyelt kérdés

2 napja kiderült, hogy a barátom (akivel 3 évet jártunk) megcsalt az egyik egyetemi ismerősével (ugyanott dolgoztak most nyáron). Egyébként nem ő mondta el, ha nem az egyik közös barátunk számolt be róla, mert "már nem bírta elviselni, hogy ezt csinálja" velem. aztán mikor röhécselve rákérdeztem, akkor annyira megijedt, hogy elmondott mindent.

Szerintem még most se fogtam fel, igazából. Úgy gondoltam, hogy jól elvagyunk, bár természetesen már nem volt olyan a kapcsolat, mint régen, de ezt annak tudtam be, hogy telik az idő, és kicsit alakulnak a dolgok.

Egyelőre úgy érzem, képtelen vagyok egyáltalán beszélni is vele, hányingerem van. Ilyen szinten nem alázott meg még senki, és soha nem is éreztem magam még ilyen kiszolgáltatottnak. Ha csak arra gondolok, hogy hétfőn még milyen vidáman jöttem haza, hogy jól telt a hétvége, és talán sikerült őt is felvidítani... legszívesebben képen törölném, bár ez nem volna túl nőies megmozdulás.

igazából azért nem is vagyok nagyon szomorú, mert tényleg nem fogom fel... mintha ez jelenleg nem is az én életem volna... nem értem, hogy tudtam ennyire idióta lenni, és nem észlelni, hogy hülyére vesznek... miközben én tényleg mindig mellette álltam, és szerettem is. nem értem.



2015. szept. 11. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A te életed, mi nem szólhatunk bele, hogy te mit csinálj. De a leírtak alapján te már úgyis tudod, hogy mit fogsz tenni!


" bár természetesen már nem volt olyan a kapcsolat, mint régen, de ezt annak tudtam be, hogy telik az idő, és kicsit alakulnak a dolgok."

Tévedés, nem a dolgok alakultak kicsit, hanem ti nem foglalkoztatok egymással, nem törődtetek a kapcsolattal, és ennek itt van az eredménye. Mindennek meg van a miértje, semmi sem történik ok nélkül!


A megcsalás számomra megbocsáthatatlan.

2015. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én meg akartam bocsátani de nem tudtam. Nem a megcsalás tényét nehéz túlélni, hanem azt, hogy utána még bízz benne. Én soha többé nem tudtam. Pedig komolyan akartam.
2015. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!