Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszaállhat normálisra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaállhat normálisra egy pasi "kapuzárási pánik" után? Voltatok már hasonló helyzetben, hogy emiatt szakított veletek a párotok?

Figyelt kérdés
2 éve voltunk együtt barátommal. Ő 29 én 23. Az utóbbi időben sokat panaszkodott arról, hogy öregnek érzi magát, ,mire elér mindent öreg lesz. Most végez egyetemmel, igazából most kezdődne a karrierje talán. Aztán egyik pillanatról a másikra szakított. Normális indokot nem tudott mondani, de azóta night klubokba jár, csajozik stb. Gondolom ki akarja élni magát... Ez el fog múlni nála valaha? Nem igazán értem ilyenkor mi járhat a fejükben..

2015. ápr. 16. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ti hülyék vagytok!
2015. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az, amit mondott. Nála ez inkább kalunyitási pánik, ott van a karrier küszöbén, és nem tudja mit akar, mkit akarna.
2015. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

a barátodból kiesett a hajszálrugó

hagyd a fenébe,mert lehet ha összejöttök akkor mondjuk 5-8 év múlva csavarodik megint be

2015. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja, hogy idióta. Szerintem is az. Erre ő is rájöhet még?
2015. ápr. 16. 20:44
 5/10 RRR ***** válasza:
elhalálozása előtt......
2015. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kapuzárási pánik a férfiaknál hasonló, mint a változó kor a nőknél, és 50 éves kor előtt nincsen!

Utána sem minden férfinál.

2015. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mi baja, hülye. Csak nagyon fáj, hogy így megváltozott. Persze keres, meg haverokon keresztül kérdezősködik, hogy mi van velem...Akkor lehet ő sem tudja már, hogy mit akar
2015. ápr. 16. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A baràtod tényleg egy idióta,jobban teszed ha nem foglalkozol vele tovább.

Amúgy a kapuzárási pánik a 40-es férfiaknál/nőknél van,nem a 29 éveseknél.

2015. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megértettem...Bár egyhamar nem fogok tudni kiszeretni belőle :/
2015. ápr. 16. 21:16
 10/10 anonim válasza:
Ugyanezért szakitott velem a barátom..ha akarsz beszélhetünk :(
2015. ápr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!