Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudom, hogy szakítanom kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy szakítanom kellene, mégsem tudok. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Szeretem, de egyszerűen nem tudunk együtt élni. Igazából már semmi nem működik a kapcsolatunkban, folyamatos viták vannak. Nem vagyok boldog, de szeretem. Magam sem értem.

2015. júl. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ez nem szerelem, már csak megszokás.

Vald be magadnak, félsz váltani.

2015. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve ért véget egy kapcsolatom, én zártam le. Kb 2 hónapig rágódtam magamban hogy hogy kellene. Ha eldöntötted már tutira ne várj sértődés és surlódás könyörgés...stb. nélkül úgy sem lehet megoldani a sajnálat meg rossz tanácsadó.
2015. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha már semmi nem jó, akkor ideje továbblépni. Igen, voltam hasonló helyzetben. Talán szánalmas, de nekem is azért volt nehéz rászánni magam a szakításra, mert sajnáltam a másikat, aggódtam érte, mert tudtam, hogy szeret (én nem szerettem), és iszonyat bűntudatom volt. De jobb most, hogy vége. Nem bánom egyáltalán, hogy nem maradtam vele.
2015. júl. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van ez inkább már csak magszokás, úgymond kényelmes mert van is valaki meg nincs is. De kilépni és újrakezdeni már lustaság...
2015. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én voltam így, és nem a megszokás miatt léptem ki a kapcsolatból évekkel később, mint "kellett volna", hanem azért, mert nem bírtam megemészteni, hogy annyi év után életem szerelme kicsúszik a kezeim közül, és akármivel próbálkozom, egyszerűen nem működik:(

Utólag visszagondolva ezt az "agonizálós" korszakot sem bánom. Minden percében volt valami szép és különleges, még ezekben is.

Ha tényleg nagyon nem fog menni már, és megérsz a szakításra, úgyis érezni fogod, és akkor megteszed. (Ha nem tudjátok mégis megmenteni a kapcsolatot. Mert azon is sok múlik, hogy a párod hogy áll hozzá: elismeri-e, hogy vannak problémák, mik azok, dolgozni akar a kapcsolaton vagy inkább lezárni stb.)

2015. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg kell beszélnetek ! Nekünk sikerült ! 1,5 év állandó marakodás . aztán azt mondtuk ebből elég lesz , szeretjük mai napig is együtt vagyunk ! már mindent megbeszélünk még akadnak kisebb nagyobb viták de már nagyon ritka :)
2015. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!